2022’de Trend Olacak Saç Aksesuarları

Sonbahar-Kış 2021 podyumlarından ilhamla saç aksesuarlarınızı gözden geçirmeye ne dersiniz?1 | 4
 
Desenlerin Dansı
Desenlerin Dansı
Kışın çetin soğuklarında bile stilinizden bir şey kaybetmek istemiyor musunuz? Cevabınız evet ise doğru yerdesiniz! Sonbahar-Kış 2021 podyumlarından ilhamla stilinizi tamamlayacak saç aksesuarlarını sizin için seçtik. Keşfetmek için okumaya devam edin!

Desenlerin Dansı

Sıkıcı kış görünümlerine biraz renk katmak isterseniz, desenlerin dans ettiği başörtülerini yakın markaja alabilirsiniz. Mevsim geçişlerinde şık bir alternatif olan desenler, Versace Sonbahar- Kış 2021 defilesini de etkilemiş gözüküyor. Özellikle ‘Bad Hair Day’ için ideal olan başörtülerini denemeden bu sezonu geçirmeyin deriz!

2 | 4
 
Dramatik Saç Bantları
Dramatik Saç Bantları
Dramatik Saç Bantları

Tercihinizi klasik saç bantlarından yana da kullanabilirsiniz, ancak biraz ışıltıdan kimseye zarar gelmez! Stilinize biraz iddia katmak isterseniz, Richard Quinn her zaman yanınızda.


3 | 4
 
Paris Misali
Paris Misali
Paris Misali

Paris’in vazgeçilmezi olan bu bere, Vivienne Westwood aracılığıyla gardırobumuza girmeye hazırlanıyor. Hem işlevsel hem de şık görünen bere, bu kış içinizdeki Fransız kızı uyandırmanıza yardımcı olabilir!

4 | 4
 
Süslü Tokalar
Süslü Tokalar
Süslü Tokalar

İddialı aksesuarlar yerine biraz parıltıya ihtiyacınız varsa, saç tokaları sizin için şık bir çözüm olabilir! 

 

 

 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X