Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Dogo Rengarenk Bir Dünyanın Kapılarını Aralıyor

Dünyada baskılı ayakkabıyı ilk kez tasarım tutkunları ile buluşturan DOGO, hayat tarzınızı yansıtan rengarenk bir dünyanın kapılarını aralıyor.


 

 

1 | 5
 
Çizimlerin ve desenlerin hikayeye dönüştüğü özgün tasarımlar DOGO’da hayat buluyor.
Tamamen el yapımı ve vegan olan DOGO, detaylarda kendinizden bir parça bulacağınız binlerce farklı tasarım, canlı renk ve karakterler ile vazgeçilmez aksesuarlara dönüşüyor.
 
 
 

2 | 5
 
2019 İlkbahar-Yaz koleksiyonu doğadan ilham alan ve yazın tüm enerjisini, doğanın renkleriyle tasarımlara yansıtan bir koleksiyon. Tasarımın ön planda olduğu modellerde; rengarenk çiçekler, muzip karakterler özgün modellerle buluşuyor.
 


3 | 5
 
Desenlerin coşkusu babetlere, sandaletlere, terliklere ve onların tamamlayıcısı rengarenk çantalara yansıyor. 

4 | 5
 
Konfor, tasarım ve her mevsim özgünlük bu sezon da DOGO’da yaşanıyor.
 
 
 

5 | 5
 
Yeni sezonda ayrıca lisanslı Warner Bros , Looney Tunes, Harry Potter karakterleri ve süper kahramanlar hem yetişkinler hem de çocuklar için Dogo Store’larda ve dogostore.com’la tüm dünyayla aynı anda  şatışta olacak.

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X