Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Doritos Risk 3.0 Gecesinde Gonca Vuslateri Doğruyu Didem Soydan Cesareti Seçti!

Doritos’un sevilen ürünü Risk 3.0’ın lansmanı Gonca Vuslateri ve Didem Soydan ev sahipliğinde “Doğruluk mu Cesaret mi” temalı etkinlikle yapıldı.


 

 

1 | 5
 
Didem Soydan & Gonca Vuslateri
Didem Soydan & Gonca Vuslateri
  Doritos Risk 3.0 gecesinde Gonca Vuslateri “Doğruluk Elçisi” olurken, Didem Soydan ise “Cesaret Elçisi” oldu. Renkli görüntülere sahne olan partide eğlence dünyasının popüler isimleri  Öykü Çelik, Kemal Doğulu, Hazal Filiz Küçükköse, Mert Öğüt gibi isimler bir araya geldi.

2 | 5
 
Kemal Doğulu
Kemal Doğulu
  “Doğruluk mu cesaret mi” oyununda cesaret elçisi olan Didem Soydan: “Türkiye’de cesur kadın kavramına karşılık geldiğim için gurur duyuyorum. Cesaretin çok önemli olduğuna inanıyorum ve hayatı mümkün olduğunca her alanda cesur yaşıyorum.” dedi.
  Gonca Vuslateri ise “Ben doğruluk elçisiyim, herhangi bir soru sorduğunuzda mecburen doğru cevabı vermek zorundayım. İnsanlar beni dobralığımla bilir, tanır… Gerçekler acıdır hiçbir zaman gerçeklerden kaçmadım. Tanıyanlar çok iyi bilir dilimin kemiği de yoktur” dedi.
 


3 | 5
 
Öykü Çelik
Öykü Çelik

4 | 5
 
Hande Ünsal
Hande Ünsal

5 | 5
 
Mert Öğüt
Mert Öğüt

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X