Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Dünyaca Ünlü Life Style Markası ‘Deus Ex Machina’ Artık Türkiye’de!

Dünyanın dört bir yanında butik ve restoran-bar konseptini bir arada sunan ‘Deus Ex Machina’ şimdi de Akaretler’de meraklıları ile buluşuyor


 

 

1 | 5
 
Çağlayan Topaloğlu
Çağlayan Topaloğlu
  V Group çatısı altında Türkiye’de hizmet verecek olan ‘Deus Ex Machina’ tüketicisinin hem alışveriş yapıp, keyifli vakit geçirebileceği hem de özel etkinlikler için ‘Private Room’ seçeneğini sunan geniş alanlarıyla Akaretler’de açıldı. Açılışa katılan Dilan Çıtak, Çağatay Topaloğlu, Metin Yıldız ve Eren Hacısalihoğlu gibi ünlü isimler de markaya yoğun ilgi gösterdi.
  Kıyafet, çanta, aksesuar, bisiklet, snowboard, özel üretim motosiklet gibi farklı alanlardaki birbirinden kaliteli ve işlevsel ürünlerini Türk tüketicisinin beğenisine sunan marka Akaretler’e yeni bir soluk getirmeye hazır.

2 | 5
 
Metin Yıldız
Metin Yıldız
  Dünyanın dört bir yanında kalite ve güven anlayışıyla hem birbirinden şık ürünlerini hem de restoran-bar bölümüyle özel lezzetleri içinde barındıran ‘Deus Ex MachinaV Group çatısı altında Türkiye çalışmalarını sürdürecek.


3 | 5
 
Reha Dinçer
Reha Dinçer
  V Group Kurucusu Reha Dinçer: ‘Dünya çapında kalitesiyle kendine yer edinmiş ve müdavim kitlesi yaratmış ‘Deus Ex Machina’ gibi güçlü bir markayı Türkiye’ye getirmekten büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. İstanbulluların favori markalarından ‘Deus Ex Machina’ Akaretler’de hem şık butik konsepti hem de restoran-bar bölümüyle en kısa sürede müdavimlerini yaratacaktır. Çalışmalarımızı hızlandırıp önce İstanbul’un farklı semtlerinde ve sonra da diğer şehirlerimizde ‘Deus Ex Machina’ markasını erişilebilir kılmak ve önemli noktalarda tüketicimizin desteğiyle yer alabilmek ana hedefimiz.’ dedi.

4 | 5
 
Dilan Çıtak - Levent Dörter
Dilan Çıtak - Levent Dörter
  Restoran-bar bölümüyle de oldukça iddialı olan ‘Deus Ex Machina’, İstanbulluların en eğlenceli anlarına tanıklık edecek. İtalyan ağırlıklı menüsü ve özel kokteylleriyle farkını ortaya koyan marka özellikle Dört Mantarlı Pizza ve Spagetti Carbonara gibi lezzetleriyle de gönülleri fethedecek. ‘Deus Ex Machina’ tüketicisinin her ihtiyacına cevap verebilmek için V Group çatısı altında çalışmalarına hız kesmeden devam edecek.

5 | 5
 
Eren Hacısalihoğlu
Eren Hacısalihoğlu
​  ‘Deus Ex Machina’ tüketicisinin her ihtiyacına cevap verebilmek için V Group çatısı altında çalışmalarına hız kesmeden devam edecek.

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X