Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Dünyadaki Manikür Trendleri

Manikürünüzü Fransız mı yoksa üç boyutlu mu tercih ederdiniz? Şu anda dünyayı kasıp kavuran manikür trendlerine göz atın, kararınızı verin. 

1 | 9
 
Dünyadaki Manikür Trendleri
Dünyadaki Manikür Trendleri
Özellikle internet sayesinde akşam Paris'te yatıp sabah güne Sydney'de başlayabiliyoruz. Seoul'da yere bir şey düşse buradan duyabilecek yakınlık ve bağlantıdayız. Gündemde olanları takip ettiğimiz kadar yeni güzellik ve moda trendlerini de araştırıyoruz. Bugün de, şu sıralar dünya çapındaki en trend manikür modelleri hakkında konuşacağız. 

2 | 9
 
Avustralya: Soyut Metalik
Avustralya: Soyut Metalik
Avusturalya şu sıralar resmi olarak baharı yaşıyor. Tüm nail art sanatçıları müşterilerinin açık ve parlak renklere anında geçiş yaptığını belirtiyor. 
Bu yüzden Avusturalya'nın şu anki manikür trendi eğlenceli, rengarenk ve pasparlak. Soyut metalik manikür aslında ojenizini ışıltısıyla çevrenizdeki gözlerin kamaşması anlamına geliyor. 


3 | 9
 
Güney Kore: Yeni Şekiller
Güney Kore: Yeni Şekiller
Güney Kore'yi kasıp kavuran manikür trendi renginden çok şekliyle gündemde. Şu sıralar Seoul'da ruj şeklinde törpülenen tırnaklar herkesin favorisi. Tırnak uçlarının hafifçe tek yöne törpülenmesi anlamına gelen bu terim elbette daha çok uzun tırnaklara sahip kadınlar tarafından tercih ediliyor. 

4 | 9
 
İngiltere: Desen ama Bildiğiniz gibi Değil
İngiltere: Desen ama Bildiğiniz gibi Değil
Londra'da yeteneğiyle kendisini kanıtlamış nail art sanatçısı Sadie Jordan, desenlerin popülerliğini hala koruduğunu fakat tırnağın tamamına değil bir kısmına uygulandıklarını kalan kısımda ise blok bir renk seçip onu kullandıklarını ve müşterilerin buna bayıldığını belirtiyor. Temiz ve modern görünen tırnaklar için siz de bu trendi deneyebilirsiniz. 

5 | 9
 
Amerika: Yeni Nesil Fransız Manikürü
Amerika: Yeni Nesil Fransız Manikürü
Bildiğimiz, klasik Fransız manikürü yeni dünyaya adapte oluyor! Fransız manikürün 2019 versiyonunda siz hangi rengi isterseniz onu kullanabilirsiniz. Metalik tonlar, neonlar ya da sadece mat renkler... 

6 | 9
 
Güney Afrika: Boş Alanlar
Güney Afrika: Boş Alanlar
Güney Afrika'da kadınlar şı suralar tırnaklarının tamamını ojeyle kaplamaktan yana değil. Cape Town'da çalışan nail art sanatçısı Minell, müşterilerinin kendi tırnaklarının üstüne nail art yaptırmak istediğini söylüyor. Bu trendi uygulayarak hem kişiliğinizin eğelnceli yönünü ortaya çıkarabilirsiniz. Ayrıca tırnağınız uzadığında bu o anda çözmeniz gereken bir problem halini almaz. 

7 | 9
 
Tayland: Üç Boyutlu Nail Art
Tayland: Üç Boyutlu Nail Art
Taylan ile ilgili her şey zaten gerçek olamayak kadar güzel değil mi? 
Üç boyutlu nail art trendinin en çok istenen modelleri ise elbette sonbaharı yansıtan çiçek ve yaprak temalı olanları. Ardından zamansız diyebileceğimiz ışıltı ve parlak taşlı modeller geliyor. 

8 | 9
 
Fransa: Gül Etkisi
Fransa: Gül Etkisi
Şu sıralar Paris'te pembe-nude tonlar oldukça trend. Ten renginize uygun olarak seçilecek pembeyi andıran nude renkler hem oldukça temiz hem de zarif görünüyor. Bu tonların her çeşit kombininizle yakalayacağı uyum ise sizi bile şaşırtacak.


9 | 9
 
Birleşik Arap Emirlikleri: Bir Şeyler Anlatmak İstiyor
Birleşik Arap Emirlikleri: Bir Şeyler Anlatmak İstiyor
Dubai'de meşgul insanların çok hoşuna gidecek bir manikür trendi var: Etiketli tırnaklar!
Mottolar, hoşunuza giden sözler, günlük hayatınızda en çok kullandığınız ikilemeleri tırnaklarınızda görmeye ne dersiniz? Dubai'de hayatın trafiği çok yoğun olduğu için insanlar kuaförlerde ve nail art salonlarında çok fazla vakit harcayamıyor. Nail art sanatçıları da hem müşterilerini memnun etmek hem de günlerini daha eğlenceli hale getirmek adına böyle bir manikür çözümü bulmuş. 

 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X