Eldivenlerin Yükselişi

Kırmızı halının yeni trendini açıklıyoruz: Yarım kol eldivenler! 

1 | 3
 
Eldivenlerin Yükselişi
Eldivenlerin Yükselişi
Çocukluğumuzda sadece soğuk havalarda taktığımız birbirinden şık eldivenler, moda dünyasına ani bir geri dönüş yapıyor. Dün akşam gerçekleşen Fashion Awards bizi destekler nitelikte! Elsa Hosk’tan Dua Lipa’ya kadar birbirinden ünlü isimler kırmızı halı görünümlerini eldivenler ile tamamlarken, eldivenleri günlük hayatta siz nasıl kullanabilirsiniz?

Winnie Harlow
İlk olarak klasik düşüncelerden çıkmanızı öneriyoruz! Kışa girerken puffer montların yükselişinden bahsetmiştik. Puffer montu eldiven misali koluna takan Winnie Harlow, görünümüne yeni bir soluk getirirken, kırmızı halının dikkat çeken isimlerinden olmayı başardı. Crop-top, yüksek bel jean ve puffer monta göz kırpan eldivenlerinizle en az Winnie kadar şık olabilirsiniz!

2 | 3
 
Eldivenlerin Yükselişi
Eldivenlerin Yükselişi
Elsa Hosk
Cesur tonlara hazır olun! Kırmızı eldivenleriyle oldukça şık görünen Elsa, elbisesindeki kırmızı gül detayları ile eldivenlerinin görünümünü tamamlamayı başarmış. Kombininizden taşan canlı renkler ile eldiven görünümünüzü eşitleyerek, günün yıldızı olabilirsiniz!


3 | 3
 
Eldivenlerin Yükselişi
Eldivenlerin Yükselişi
Demi Moore
Sezonun iki yükselen trendini birleştirmeye ne dersiniz? Deri görünümlü eldivenler ile bu senenin trend avcısı olarak anılmaya cevabınız evet ise, Demi Moore’un bu görünümüyle sizi baş başa bırakıyoruz!

 

 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X