Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

En İyi 10 Saç Vitamini

Saçlarınızın hızlı uzaması ve sağlıklı görünmesini sağlayan en iyi 10 takviyeyi anlatıyoruzç


 

 

1 | 10
 
Ouai
Ouai
İçeriğinde bulunan biyotin ve amino asitler özel olarak ince telli saçların daha dayanıklı hale gelmesini sağlıyor. Kuruluğa karşı savaşmasının yanı sıra saç uzamasını da destekliyor. 

2 | 10
 
Nutrafol
Nutrafol
Stres ve tansiyona bağlı saç dökülmesini engellemeye yönelik özel olarak geliştirilen formülü birçok kadından tam puan aldıç Kolajenli takviye üç ile altı ay içinde saçınızda harikalar yaratmayı hedefliyor. 


3 | 10
 
Moon Juice SuperHair
Moon Juice SuperHair
Günlük takviye saçlarınızın hızlı uzamasını, dökülme probleminiz varsa ortadan kalkmasını amaçlıyor. Ayrıca saçınızı besleyerek daha yumuşak ve parlak bir görünüme kavuşturuyor. 

4 | 10
 
Hum
Hum
En iyi vegan saç takviyesi olarak kabul gören bu ürünün içerisinde biyotin, folik asit, B12 vitamini var. 

5 | 10
 
Hairfinity
Hairfinity
Kim Kardashian'ın favorisi olan takviye biyotin ve kolajen açısından oldukça zengin bir içeriğe sahip. Yalnızca saçlarınızı değil aynı zamanda tırnaklarınızı da güçlendiriyor. 

6 | 10
 
SugarBear
SugarBear
Muhtemelen bu ürünü Instagram'da daha önce defalarca görmüşsünüzdür. Çiğnenebilir vitamin tableti, glutensiz, soyasız ve vejetaryen. 

7 | 10
 
Phyto
Phyto
Yalnızca saçlarınızı harika hale getirmeyi değil, tırnaklarınızı güçlendirmeyi ve aynı zamanda cildinizi da parlaklaştırmayı amaç haline getiren bu ürünle bir taşla üç kuş vurmuş olacaksınız.

8 | 10
 
Keranique
Keranique
Sadece saçlarınızla değil aynı zamanda saç derinizle ilgili de problemleriniz varsa, bu ürün tam size göre! Özellikle koparak dökülme problemine karşı piyasanın en sevilen ürünü olduğunu söyleyebiliriz. 


9 | 10
 
Viviscal
Viviscal
Yeni saç oluşumunu yüzde 80 oranında arttıran bu ürün aynı zamanda ince telli saçlarınızı daha güçlü hale getiriyor. 

10 | 10
 
Sephora x Olly
Sephora x Olly
Kırıklanmayan güçlü ve sağlıklı saçlarınız olsun mu istiyorsunuz? İşte yeni favoriniz! 

 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X