Evlenmeden Önce Haremlique İstanbul'a Uğramayı Unutmayın

Haremlique Istanbul’un zarif ürünleriyle evlilik hediye listenizi oluşturun.1 | 5
 
  Tarihten izleri, modern yorumlarla bir araya getirerek güncel ve zarif ürünler sunan Haremlique Istanbul düğününüz için de hediye listesi oluşturmanıza imkan tanıyor. Haremlique Istanbul, evlilik hazırlığı yapanlara, hayallerindeki ev dekorasyonunu oluşturabilmek için kolaylık sağlıyor.
  Özel tasarımlarıyla dikkat çeken gümüş kaplama kaseler, aperatif tabakları, şarap kovaları, peçete halkaları, şamdan ve mumluklardan oluşan Kavuk Koleksiyonu ayrıcalıklı bir seçim yapmak isteyenlere hitap ediyor. Ayrıca sofraların olmazsa olmazları, Amerikan servis, bardak altlığı, peçete ve masa örtüleri de dileyenlerin hediye listelerine ekleyebilecekleri ürünler arasında dikkat çekiyor.

2 | 5
 
  Ev dekorasyonunda zarif bir vurgu yapmak isteyenler için, sepetlerden masa aksesuarlarına, dekoratif objelerden mumlara birçok alternatif beğeniye sunuluyor. El yapımı vazolar, lambalar ve servis ürünlerinden oluşan İznik Çini Koleksiyonu oldukça talep görüyor. 


3 | 5
 
  Haremlique Istanbul’un şık bir banyo deneyimi hazırlamak için ideal olan ürünleri arasında ise havlu, bornoz, paspasların yanı sıra şık banyo aksesuarları da bulunuyor.

4 | 5
 
  Haremlique Istanbul’un Kişiye Özel Üretim Hizmeti, evlilik hazırlığı yapanlara kişiselleştirilmiş ürünleri de ev dekorasyonlarına ekleme imkanı tanıyor. Dileyenler seçtikleri ürünlere monogram uygulaması ve özel ebatlarda üretim yaptırabiliyor ve bu özel ürünleri listelerine ekleyebiliyorlar.

5 | 5
 
  Haremlique Istanbul Evlilik Listesi hizmeti kapsamında, yatak odalarına göz alıcı bir dokunuş katacak nevresimler, yastıklar, yatak örtüleri, dekoratif yastık ve throw’lar yer alıyor. 

 

 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X