Glamour Koleksiyonu ile Saçlarınızı Şekillendirin

Bu sezon, geçmiş yılları referans alıp üzerine modern eğilimleri katan bir trend ile karşı karşıyayız. 

1 | 2
 
Işıltı Verici & Elektriklenmeye Karşı Koruyucu Serum
Işıltı Verici & Elektriklenmeye Karşı Koruyucu Serum
60’ lı ve 70’ li yılların hacimli saçları ve kadınsı tavrı yükselişe geçiyor. Sezonun glamour kadını, saçını yapmak için harcadığı her dakikanın buna değer olduğunu düşünüyor.  Hacimli, ışıldayan saçları gösterişli tarzı ile bütünleştiğinde, ortaya çıkan sonuç ise; sofistike, göz kamaştıran ve kendinden emin bir kadın.

Saçlarınızda oluşan elektriklenme ve uçuşmayı engellemeye yardımcı olur. Tek bir dokunuşla, saçınızın daha parlak ve canlı görünmesini sağlar. Saçınızın uzunluğuna göre gerekli miktardaki serumu avuç içinizde yayarak, saç diplerinize gelmeyecek şekilde eşit bir biçimde uygulayın.

 

2 | 2
 
Işıltı Verici Şekillendirici Köpük
Işıltı Verici Şekillendirici Köpük
Işığı, saçın dibinden ucuna kadar her noktasında yansıtarak, doğal parlaklıkta bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olur. Havlu ile nemi alınmış saçınıza, diplerinden uçlarına doğru uygulayın. Isı veren bir şekillendirici yardımı ile dilediğiniz şekli verin. 


 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X