Harry Winston Yeni Pırlanta Yüzük Koleksiyonunu Sunuyor

Harry Winston, özel dikim bir gelinliğin olağanüstü sofistike detaylarından ilham alan, yeni pırlanta evlilik yüzüğü koleksiyonunu sunuyor.1 | 5
 
Bridal Couture isimli bu kapsül koleksiyon, dünyanın önde gelen gelinlik atölyelerinde yaşatılan sanatı altı benzersiz tasarımla kutluyor.Yüzüğün ardından, bir düğünün en belirgin sembollerinden biri gelinliktir; giyen kişinin kendine has güzelliğine hitap eden, kişiye özel bir tasarımdır. İlk tasarım anından dikiminin son rötuşlarınakadar özel dikim bir gelinliğin oluşturulması, benzersiz bir Winston evlilik yüzüğünün yaratılmasını mükemmel biçimde yansıtır. Her ikisi de bir rüyayla başlar ve çok zarif, çok nadide bir eserle tamamlanır. 

2 | 5
 
Elle çizilen ilk eskizin verdiği ilhamla en iyi materyaller seçilir ve tüm dokunuşların en üst düzey hassasiyetle icrae dildiği fevkalade bir ustalıkla çalışılır. Bu iki sanatın ardındaki muhteşem tasarım sürecine bir övgü niteliğinde olan yeni Bridal Couture Koleksiyonu, farklı pırlanta kesimlerini öne çıkarıyor ve bir gelinliğin şıklığını yaratan özel unsurları tamamlıyor. Merkezde yer alan damla kesim pırlantanın birbirine geçen ve pırlantalarla bezeli iki şeritle sarıldığı yüzük, özel dikim gelinliklerdeki korse bağı hatırlatıyor. İki ruhun bir araya gelişini simgeleyen bu modern dizilim, pırlantanın damla biçimli siluetini öne çıkarıyor ve sahibinin modern duruşunu mükemmel biçimde vurguluyor.


3 | 5
 
Harry Winston Yeni Pırlanta Yüzük Koleksiyonunu Sunuyor
Harry Winston Yeni Pırlanta Yüzük Koleksiyonunu Sunuyor
Markiz ve damla kesim pırlantalardan oluşan bir kümeyle desteklenen zümrüt kesim pırlanta yüzük, romantik Fransız dantelinin narin dokusuna yeni bir yorum getiriyor.

4 | 5
 
Bir düğünün en geleneksel sembollerinden olan aşk düğümü motifi, çiftin bozulmaz birlikteliğini ve ebedi bağını temsil eder. Bu benzersiz tasarımda aşk düğümü motifi üzerine ustalıkla yerleştirilen yuvarlak kesim pırlantalar, dikkati merkezdeki cushion kesim pırlantaya çekiyor.

5 | 5
 
Her stil ve her kadın için bir yüzük sunan Bridal Couture Koleksiyonu, Harry Winston’ın hayatın en önemli anlarına zarif bir mücevherle anlam katılması gerektiğine olan inancını savunmayı sürdürdüğü gibi, markanın en üst düzey kalite ve ustalığa olan bağlılığını daha da vurgulamaktadır.

 

 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X