Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Havanız Ne Kadar Temiz?

Önerdiğimiz bu beş uygulamayla soluduğunuz havanın kalitesini öğrenebilirsiniz.


 

 

1 | 5
 
AIR by Plume Labs
AIR by Plume Labs
iPhone ve Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama, uydu görüntüleriyle bulunduğunuz konumun ölçümlerini yapay zeka sayesinde kombinleyerek siz en doğru sonuçları verir. Raporlarından havanın kalitesini ve kirlilk oranını öğrenebilirsiniz. Ayrıca seyehat edeceğiniz farklı şehirlerin hava kirliliği oranını da öğrenebilirsiniz. 

2 | 5
 
Air Matters
Air Matters
2011 yılından beri global olarak hizmet veren Air Matters, eş zamanlı olarak hava kirliliği oranını havadaki polen miktarını ve hava durumunu raporlar. iPhone ve Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 


3 | 5
 
Air Visual
Air Visual
  Hükümetler tarafından onaylı nüfus bilgilerinin ve uydu görüntülerinin dahilinde raporlama yapan uygulama konumuzdaki hava kirliliği oranını öğrenmenizi sağlar. Açık hava ve kapalı ortam kullanımına elverişli olan uygulama kişisel sağlık tavsiyeleri verir, alarm sistemiyle nerede olursanız olun sizi temiz havaya doğru yönlendirir. 

4 | 5
 
Blueair Friend
Blueair Friend
2.700'den fazla uydusuyla Blueair Friend bu konuda oldukça güvenilir bir kaynak. 150'den fazla ülkede rahatlıkla kullanabileceğiniz uygulamayı App Store ve Google Play'den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

5 | 5
 
Breezometer Air Quality
Breezometer Air Quality
Konumunuza özel eş zamanlı raporlama yapan uygulama dünya çapında 40.00 hükümet onaylı veriyle, trafiği, hava durumunu ve uydu bilgilerini kombinleyerek size oran çıkartır. Uygulama aynı zamanda tıpkı hava durumu gibi, gelecek dönemlerin hava kirliliği oranlarına dair tahminlerde de bulunur. 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X