Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Head&Shoulders ve Serenay Sarıkaya’dan Kalıpları Kıran Efsane Parti

Marka elçisi Serenay Sarıkaya ve birçok ünlü isim 'Kalıpları Kır' temalı lansman partisinde bir araya geldi.


 

 

1 | 9
 
Bergüzar Korel
Bergüzar Korel
  Head&Shoulders’ın, marka elçisi Serenay Sarıkaya ile 28 Mart Perşembe günü Pilevneli Gallery’de gerçekleştirdiği ‘Kalıpları Kır’ temalı yenilenen ürünlerinin lansman partisine, sanat ve cemiyet hayatından birçok ünlü isim katıldı.

2 | 9
 
Edis Görgülü
Edis Görgülü
  Ezgi Mola, Enis Arıkan, Bergüzar Korel, Burcu Esmersoy, Edis Görgülü, Hande Ataizi, Didem Soydan, Ayşe Boyner, Ece Begüm Yücetan, Dila Tarkan gibi isimlerin yer aldığı geceye katılan marka yüzü Serenay Sarıkaya, tarzı ve cesur saçları ile göz doldurdu. Gecede ayrıca Serenay Sarıkaya’nın yer aldığı yeni Head&Shoulders Kalıpları Kır filmi ve reklam çekim backstage görüntüleri ilk defa davetliler ile paylaşıldı.


3 | 9
 
Ayşe Boyner
Ayşe Boyner
  Geceye evsahipliği yapan P&G Türkiye ve Kafkasya Pazarlama Direktörü İpek Ersavaş: “Biz bu akşam Serenay ile birlikte “Kalıpları Kır” diyerek Derma&Pure teknolojisi ile yenilenen şampuan ve saç kremlerimizin lansmanı için biraraya geldik. 2017’de Serenay ile birlikte çıktığımız bu yolculukta pek çok başarılı, dikkat çeken ve hepsinden önemlisi hissettiğimiz özgüveni yansıtarak kalıpları kıran işe imza attık. Çalışmaya başladığımız günden bu yana Serenay Sarıkaya ve Head&Shoulders birlikteliğinde efsanevi bir uyum yakaladığımızı düşünüyorum. Sevgili Serenay’ın kariyer basamaklarında emin adımlarla yükselişi, Türkiye’de daha önce yapılmayan ezberbozan işleri korkusuzca hayata geçirmesi ve bütün bunların sonucunda Türkiye’nin en başarılı kadın sanatçılarından biri olmasıyla kalıpları kırdığına inanıyorum.” dedi.

4 | 9
 
Ece Begüm Yücetan
Ece Begüm Yücetan
  Yeni reklam kampanyası ile ilgili heyecanını paylaşan Head&Shoulders Marka Elçisi Serenay Sarıkaya ise: “Head&Shoulders ile 2017 yılında başladığımız yolculuğumuz benim için çok değerli. Head&Shoulders dinamik, özgüveni yüksek, cesur bir marka. İzlediğimiz yol, attığımız cesur adımlar, yaptığımız işlere odaklanarak çıtayı hep yukarı taşımaya çalışmamız gerçekten birebir örtüşüyor. Head&Shoulders ile birlikte bugüne kadar birçok başarılı ve özgüven dolu projeye imza attıktan sonra, şimdi de “Kalıpları Kır” diyoruz. Açıkçası benim en sevdiğim motto bu oldu, çünkü kendi hayatımda kalıpları kırmamın bana her zaman başarıyı getirdiğine inanıyorum. Ne zaman insan etrafını saran kalıplaşmış düşüncelerden kurtuluyor, kendine ve potansiyeline güveniyor, korkularını geride bırakarak cesaretle yola çıkıyor işte o zaman fark yaratıyor.” dedi.

5 | 9
 
Enis Arıkan & Ezgi Mola
Enis Arıkan & Ezgi Mola
  Gece geç saatlere kadar devam eden ‘Kalıpları Kır’ partisinde davetliler, DJ Cüneyt Çilingiroğlu’nun başarılı performansı ile eğlenceli dakikalar yaşadılar.

6 | 9
 
Burcu Esmersoy
Burcu Esmersoy

7 | 9
 
Didem Soydan
Didem Soydan

8 | 9
 
Dila Tarkan
Dila Tarkan


9 | 9
 
Hande Ataizi
Hande Ataizi

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X