Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

IWC Ve Sotheby's Pilot's Watch'u Açık Artırmaya Çıkardı

IWC Schaffhausen özel bir gravürle süslü Big Pilot’s Watch Single Piece saatini açık artırmaya çıkardı.


 

 

1 | 2
 
IWC Ve Sotheby Pilot's Watch'u Açık Artırmaya Çıkardı
IWC Ve Sotheby Pilot's Watch'u Açık Artırmaya Çıkardı
  IWC Schaffahausen on gün önce eşsiz bir yardım projesi gerçekleştireceğini duyurdu. IWC marka elçisi Bradley CooperOscar törenine katılırken Sotheby’s’in açık artırmaya çıkaracağı Big Pilot’s Watch Single Piece (Ref. IW500923) saatini taktı. Big Pilot’s Watch’un 18 karatlık 5N altın kasasının arkasında yer alan ve Antoine de Saint-Exupéry’nin ünlü romanı Küçük Prens’ten yapılan ikonik alıntı “İnsan ancak yüreğiyle baktığı zaman doğruyu görebilir” müzayedenin amacıyla da doğrudan bağlantılı.
 

2 | 2
 
Arrimage Projelerine Destek
Arrimage Projelerine Destek
  IWC açık artırmadan elde edilecek gelirinin tamamını bağışlayarak Antoine de Saint-Exupéry Youth Foundation’ın Fransa’nın Nice şehrindeki yardım kurumu Arrimage’ın çalışmalarını desteklemesine yardım edecek.
  Arrimage’ı görme engelli Fransız ressam ve öğretmen Dr. Claude Garrandes kurdu. Kurumun en önemli projelerinden biri görme engelli çocuklara dokunma duyusu aracılığıyla iki boyutlu rölyefler halindeki çizimleri nasıl okuyacaklarını öğretmek. Projede kabartmayla işlenmiş illüstrasyonlara İngilizce ve Fransızca dillerinde Braille alfabesiyle yazılmış tasvirlerin eşlik ettiği gelmiş geçmiş ilk dokunsal sanat kitabı “Küçük Prens” kullanılıyor. Kitap Antoine de Saint-Exupéry Youth Foundation’ın
desteğiyle Claude Garrandès Editions ve Arrimage tarafından tasarlandı. Arrimage’ın geliştirdiği öğretme araçları sayesinde görme engelli çocuklar kendi başlarına çizim yapmayı öğrenme fırsatı da yakalıyor.
  Arrimage görme engelli çocuklar ve gençlerle düzenli olarak atölyeler organize ediyor. Bir sonraki atölye çalışmaları Mart 2019’da Asya’da yapılacak (Bangkok ve Hong Kong’ta).


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X