Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Kardeşler Bugün Vizyona Giriyor!

Ömür Atay'ın yönetmenliğini yaptığı film bugün vizyona giriyor.


 

 

1 | 2
 
Kardeşler
Kardeşler
  Kardeşler, işledikleri cinayetle birbirlerinin kaderini yaşamak zorunda kalan iki kardeşin hikayesini konu alıyor.  Yusuf'un ailesinin aldığı karar, hem onun hem de ağabeyi Ramazan'ın hayatının değişmesine neden olur. Aile, kızlarının öldürülmesini emretmiştir ve Yusuf 'un da verilen karar doğrultusunda kız kardeşini tuzağa düşürmesiyle, Ramazan kardeşini öldürür. İşlediği cinayet sonucu Ramazan'ın hapse girmesi gerekmektedir fakat Yusuf’un yaşı küçük olması ona ceza indirimi sağlayacağından, suçu üstlenerek abisi Ramazan'ın yerine hapse girer. Dört yıl hapiste kalan Yusuf, şartlı tahliye olunca ailesi ile tekrar bir araya gelir. Özgürlüğüne kavuşan Yusuf, çektiği vicdan azabı ile bu sefer de dışarıda hapis hayatı yaşar. İki kardeşin hayatına giren Yasemin, geçmişte yaşanan ve sır gibi saklanan cinayeti öğrenir. Yasemin de artık Yusuf gibi aile için büyük bir tehlike oluşturmaktadır.

2 | 2
 
Gözde Mutluer Anlatıyor
Gözde Mutluer Anlatıyor
Ağustos 2018 sayımızda "İki kardeşin hikayesi. Ben Yasemin karakterini canlandırıyorum, evden kaçıyor ve bu iki kardeşle yolları kesişiyor. İki kardeşin çatışması içinde ayna görevi gören, geçmişlerini tekrar onlara yansıtan bir karakter. Onun da kendi zorlukları var, üçünün de ayrı ayrı mücadeleleri var," diyerek anlattığı filmi izlemek için sabırsızlanıyoruz! 


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X