Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Kariyer Alarmı: Darren Marshall İle Hayalleriniz Gerçek Olacak

Eğer kariyerinizi moda, mimarlık veya sanat alanı üzerine kurmayı hedefliyorsanız bu randevuyu kaçırmayın! 

1 | 2
 
27-28 Nisan’da İstanbul’da
27-28 Nisan’da İstanbul’da
  Dünya’nın en seçkin okulları arasında yer alan; Central Saint Martins, Parsons NY, Chelsea Art College, University of The Arts London (UAL) veya The Bartlett School of Architecture (UCL) gibi okullar radarınızdaysa, 11 yaş ve üstü öğrenciler için sanat bursu almanın, portfolyo hazırlamanın inceliklerini sunan, yeteneğe/kişiliğe göre en uygun okulların seçilmesi ve kabulü konusunda danışmanlık veren Darren Marshall ile tanışmanızı öneriyoruz.
 

2 | 2
 
İngiltere’nin En Köklü Okulları Çırağan’da
İngiltere’nin En Köklü Okulları Çırağan’da
  İngiltere’nin en köklü eğitim danışmanlık şirketi Bonas MacFarlane bünyesinde yer alan Darren Marshall,  bu yıl ilk kez 27-28 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda Bonas MacFarlane tarafından düzenlenen British Boarding Schools Show’a geliyor.
İngiltere’nin en iyi lise eğitimi veren, en köklü okullarının katılacağı ve özel eğitim olanaklarının incelenebileceği bir platform olan bu etkinlik çerçevesinde İstanbul’a gelecek olan Darren Marshall, 2 gün boyunca bu alanda eğitim almak isteyen öğrenciler ve ebeveynlerinin sorularını yanıtlayacak.
  “Amacımız, öğrencinin yaratıcı ve sanatsal potansiyelini tam olarak gerçekleştirmesini sağlamak ve konunun onlara kısa ve uzun vadede neler verebileceğini anlamaktır. Bonas Macfarlane'da Sanat Şefi olarak çalışmalarımı, özel olarak seçilmiş sanat öğretmenlerinden oluşan bir ekiple beraber yürütüyorum. Rehberlik ve desteğimizle, bugüne kadar 11 yaş ve üstü pek çok Türk öğrencinin sanat bursu almasını ve özellikle İngiltere'de Lise, IB ve AP sınavları için en iyi şekilde hazırlanmasını sağladık. Bu yıl ilk kez İstanbul’a gelerek  ön görüşmelere katılacağım için heyecanlıyım” diyen Darren, Glasgow Sanat Okulu’nu 1.likle bitirmiş bir sanatçı aynı zamanda.
  Yüksek lisansını Chelsea Sanat ve Tasarım Fakültesi'nde tamamlamış. Resimleri, The Saatchi Collection başta olmak üzere, Avrupa’daki pek çok özel koleksiyonda yer alıyor. İngiltere'nin en prestijli sanat yarışması Bloomberg “New Contemporaries”de 10 yıl danışmanlık yapan Darren Marshall ile tanışma fırsatını kaçırmayın!

Etkinlik kaydınızı bu adresten yaptırabilirsiniz. 


 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X