Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

The North Face'in Khumbu Pack Koleksiyonunu Keşfet

Nepal’in yüksek dağlarındaki tapınaklardan esinlenen The North Face; Khumbu Pack ismini verdiği, canlı renklerle hazırlanan bir koleksiyona imza attı.


 

 

1 | 2
 
Khumbu Pack Koleksiyonu
Khumbu Pack Koleksiyonu
The North Face ilhamını bu kez doğudan aldı. Nepal’in yüksek dağlarındaki tapınaklardan esinlenen marka ‘Khumbu Pack’ ismini verdiği, düz ve canlı renklerle hazırladığı bir koleksiyona imza atıyor. İsmini Nepal’deki Khumbu Vadisi’nden alan koleksiyonda tüm canlılığıyla kullanılan renklerin ilhamı, Himalaya bölgesindeki tapınaklara asılan parlak ve rengarenk dua bayraklarından geliyor. 

2 | 2
 
Khumbu Pack Koleksiyonu
Khumbu Pack Koleksiyonu
Khumbu Pack, Base Camp Duffel, 1990 Mountain Q ceket ve kısa kollu Fine Tee gibi ikonik tasarımların yanı sıra Base Camp terlikleri ve Raglan Red Box Hoodie gibi daha yeni ürünlerden oluşuyor. Koleksiyondaki her bir üründe Himalaya dua bayraklarındaki mavi, beyaz, kırmızı, yeşil ve sarı renklerin en parlak ve canlı tonları kullanılıyor.


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X