Kısa Boylu Kadınların Sahip Olması Gereken 6 Parça 

1 | 7
 
Kısa boylu kadınların birçok stil hilesi ile boyunu olduğundan daha uzun göstermesi çok kolay!

2 | 7
 
Yüksek Topuklu Ayakkabılar
Yüksek Topuklu Ayakkabılar
Boyunuzu olduğundan uzun göstermek için size en çok yardımcı olacak parçalardan biri yüksek topuklu ayakkabılardır. Platform topuklu ayakkabılar ise gün boyu rahat etmenizi sağlar. Eğer elbiseniz ya da pantolonunuz ayakkabılarınızı saklayabilecek uzunluktaysa bilekten bağlamalı modelleri tercih edebilirsiniz. Ancak saklamıyorsa bilekten bağlamalı modeller doğru tercih olmaz. Çinkü bilekten bağlamalı modeller, bacak boyunuzu kısa gösterebilir.

See by Chloe, 1.825 TL, beymen.com.


3 | 7
 
Palazzo Model Pantolon
Palazzo Model Pantolon
Platform ayakkabılarınızı palazzo pantolonlarınızla kombinleyerek bacak boyunuzu olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz.

Stradivarius, 119,95 TL, stradivarius.com.

4 | 7
 
Vücudunuza Tam Oturan İspanyol Paça Jean
Vücudunuza Tam Oturan İspanyol Paça Jean
Birçok markanın minyon kadınlar için özel ölçülerde ürettiği İspanyol paça jean'leri tercih edebilirsiniz. İspanyol paça jean denemek istediğiniz zaman, doğru paça boyunu almak için giymeyi düşündüğünüz ayakkabılarla gitmelisiniz.

Mango, 119,99 TL, shop.mango.com.

5 | 7
 
Çok Uzun Veya Çok Kısa Olmayan Bir Ceket
Çok Uzun Veya Çok Kısa Olmayan Bir Ceket
Ceketin dize çok yakın olduğu zamanlar düz tabanlı ayakkabılarla giymek minyon kadınlar için imkansız bir hal alır. İdeal ceket boyu kalçaya kadar olmalıdır.

Zara, 359,95 TL, zara.com.

6 | 7
 
Her Mevsim Giyilebilecek "V" Yaka Bluz
Her Mevsim Giyilebilecek "V" Yaka Bluz
"V" yaka, minyon vücutlarda çok iyi görünür. Vücudunuzdaki odak noktasını kalça bölgenizden uzaklaştırarak yaka bölgesine çeker. Hafif bir kumaştan seçeceğiniz "V" yaka bluzu her mevsim giyebilirsiniz. "V" yaka bluzunuzu, akşam yemeklerinden ciddi toplantılara kadar her yerde giyebilirsiniz.

Mudo, 39,99 TL, mudo.com.tr.

7 | 7
 
Midi Elbise
Midi Elbise
Minyon kadınlar, mini etekleri çok güzel taşıyabilirler. Mini eteklerin yanında bu sezonun trendi olan midi etekler de minyon kadınlarda güzel durabilir. Seçeceğiniz midi eteğin boyunun ayak bileğine çok yakın olmamasına dikkat etmelisiniz. Etek boyunuzu, terzide kolayca kısalttırabilirsiniz. 

İpekyol, 359 TL, ipekyol.com.tr.

 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X