Kısa Saç Modelleri: 31 Ünlü Kadından 2019 Kısa Saç Tarzı

Çılgın kısa saç kesimlerinden, dalgalı ya da düz kısa saç tarzlarına... Kırmızı halıdan ilhamla 2019'da denemeniz gereken 20 farklı kısa saç modeli! 

1 | 31
 
Anne Hathaway
Anne Hathaway
Doğal kahve tonlarındaki rengiyle Anne Hathaway'in kısa saç kesimi, risksiz ve çok havalı. Eğer siz de bu boyda bir saç kesimi hayal ediyorsanız, saçlarınızın aralarına attıracağınız ışıltılar sayesinde daha hacimli bir görünüm elde edebilirsiniz. 

2 | 31
 
Beyonce
Beyonce
Kraliçe B, ne giyerse giysin, saçlarını nasıl kestirirse kestirsin her zaman harika görünüyor. Ancak bob kesimin iddiasını da yadsıyamayız. Arkası kısa, önleri uzun bob kesim çene hattınızı daha da görünür kılacak. Dilerseniz dipten uca doğru açılan rengiyle ombre teknniğini kullanarak saçınıza boyut kazandırabilirsiniz. 


3 | 31
 
Carey Mulligan
Carey Mulligan
Carey Mulligan'ın kısa saçlarında en çok dikkat çeken nokta hafif katlar ve uçlara doğru açılan renk. Pixie modelini kişiselleştiren bu ufak dokunuşları siz de deneyebilirsiniz. 

4 | 31
 
Charlize Theron
Charlize Theron
Charlize Theron geçtiğimiz günlerde ikonikleşmiş sarı saçlarını kahverengiye boyatarak karşımıza çıkmıştı. Bu köklü değişimden önce sarı saçında neredeyse her modeli deneyen yıldıza biz en çok bu kesimi yakıştırdık. Görünümünü kakül kesimiyle de destekleyen Theron, kısa saçın her zaman daha konforlu olduğunu her röportajında belirtiyor. 

5 | 31
 
Demi Lovato
Demi Lovato
Demi Lovato tıpkı katy Perry gibi saç konusunda risk almaktan çekinmeyen ünlülerden. Neredeyse her rengi deneyen, takma saç kullanan yıldız bir dönem saçlarını siyaha boyatarak bob modelinde kestirmişti. Hafif katlı olan kesimi, maşa uygulamasından sonra oldukça havalı görünüyor. 

6 | 31
 
Emma Stone
Emma Stone
Bakır ve kızıl tonları Emma Stone'a yakıştığı kadar hiç kimseye yakışmıyor! Highlight ile desteklenmiş bu renk, kendisini en çok kısa modellerde belli ediyor desek yanılmış olmayız. 

7 | 31
 
Emma Watson
Emma Watson
Emma Watson perçemli, lob model kesimiyle kendisini kısa saça alıştırmaya başlayan yıldızlardandı. Öyle ki yıldız, bir dönem saçlarını pixie modeline kadar kısalttı. 

8 | 31
 
Emma Willis
Emma Willis
Pixie kesimden bahsederken Emma Willis'in saç modelini hatırlamadan geçemeyiz! Yıldız koyu renk saçlarını tek ton kullanmayı tercih ederek hem göz rengini belirginleştirdi, hem de kısa saçın avantajlarından oldukça memnun kaldığını belirtti. 


9 | 31
 
Hailey Baldwin
Hailey Baldwin
Justin Bieber ile şaşırtıcı bir şekilde hızlı evlenen Hailey Bladwin sarı saçlarını küt lob model kullanmayı oldukça seviyor. 

10 | 31
 
Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence
Enerjisiyle girdiği her ortamda fark edilen ve bu enerjiyi röportajlarına da samimiyetle yansıtan başarılı oyuncu Jennifer Lawrence da bir dönem saçlarını kısa kullanmayı tercih eden ünlülerden. Tıpkı Beyonce gibi uzun bob kesim saçlarını arkaları daha kısa önleri daha uzun bırakarak kullanan yıldız bu görünümüyle birçok kırmızı halı etkinliğinde göz kamaştırdı. 

11 | 31
 
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez kısa saç konusunda çok risk almayan bir yıldız. Uzun lob kesim Lopez'in denediği en kısa saç modellerinden birisi. 

12 | 31
 
Jessica Alba
Jessica Alba
Jessica Alba da tıpkı Jennifer Lopez gibi saçında yapacağı değişikliklerde çok fazla riske girmiyor. Renk olarak doğal çizgisinden çok fazla uzaklaşmayan yıldız, model olarak da şu ana kadar en fazla uzun bob kesimi denedi. 

13 | 31
 
Kate Hudson
Kate Hudson
Kate Hudson saçlarını kazıttıktan uzun bir süre sonra görünümünde yeniliğe gitti. Sarıya boyattığı pixie model saçları hem çok cesur hem de oldukça havalı görünüyor. 

14 | 31
 
Kate Moss
Kate Moss
Klasiklerin de klasik olmak için bir sebebi var diye düşünenlerdenseniz Kate Moss'un bu saç modeli tam size göre! 


15 | 31
 
Katie Holmes
Katie Holmes
Katie Holmes, kısa saçta neredeyse her modeli denemiş nadir ünlülerden. Kısa saçın kendisini daha feminen hissettirdiğini her fırsatta altını çizerek belirten yıldız, kullanım kolaylığına değinmeden de geçmiyor. 

16 | 31
 
Keira Knightley
Keira Knightley
Konu özellikle kısa saç olduğunda denemekten çekinmeyen bir diğer isim Keira Knightley, uzun pixie modelindeki bu saçlarıyla uzun süre övgü topladı. 

17 | 31
 
Kristen Stewart
Kristen Stewart
Hem kısa hem de renkli! Bir değişikliğe ihtiyaç duyduğunuzu hissediyorsanız durmayın, Kristen Stewart'dan ilham alın! 

18 | 31
 
Leighton Meester
Leighton Meester
Gossip Girl'ün Blair Waldorf'u dizi boyunca bize stil ilhamı vermiş olsa da, yıldızın kendisi diziden sonra da ilham olmaya devam ediyor! Meester, uzun bob kesim saçlarıyla Blair Waldorf'u bile kıskandırabilir! 

19 | 31
 
Lily Collins
Lily Collins
Lily Collins, yüz şeklini ortaya çıkaran modelleri gerçekten iyi biliyor! Çene hattına keskinlik ekelmesini sağlayan bu model, yıldıza çok yakışıyor.

20 | 31
 
Michelle Williams
Michelle Williams
Michelle Williams kendisine neyin yakışacağını çok iyi biliyor! Yıldız pixie saçlarını kırmızı halıya yakışan bir aksesuarla süslediğinde tüm Altın Küre kırmızı halısından beğeni dolu bakışlar topladığını daha dün gibi hatırlıyoruz. 


21 | 31
 
Mila Kunis
Mila Kunis
Ashton Kutcher ile masalsı bir şekilde yolları kesişen Mila Kunis şu an evli ve iki çocuk annesi. Fakat geçen zaman onun güzelliğinden hiçbir şey götürmüyor. Bizce kısa saçın en çok yakıştığı kadınlardan birisi olan Kunis, özellikle dumanlı göz makyajı tercih ettiğinde oldukça seksi görünüyor. Mila Kunis kısa saçın kendisine hem çok kullanışlı geldiğini belirtiyor hem de kendisini daha özgüvenli ve güçlü hissettirdiğini söylüyor. 

22 | 31
 
Natalie Portman
Natalie Portman
Rolü gereği saçlarını kazıyan yıldızın kısa saç kullanmaktan çekinmemesine şaşmamalı! 

23 | 31
 
Nina Dobrev
Nina Dobrev
Bir zamanlar Vampir Günlükleri dizisiyle ortalığı kasıp kavuran yıldız Nina Dobrev de kısa saça bir şans veren ünlülerden. Üstelik bob model kesimini kakülle tamamlayan yıldız, gerçekten çok farklı görünüyor. 

24 | 31
 
Rose Bryne
Rose Bryne
Işıltılı, klasik bir uzun bob model tercih eden yıldız, bu modeli özellikle saçlarına fön çekerek kullanmaktan çok hoşlandığını belirtiyor. 

25 | 31
 
Scarlett Johansson
Scarlett Johansson
Kısa saç sanki Scarlett Johansson düşünülerek varedilmiş gibi değil mi? 

26 | 31
 
Selena Gomez
Selena Gomez
Disney prensesi, büyüdükçe yetenekli ve başarılı bir dünya starı haline geldi. Kariyerinin başlarında uzun bir süre saçlarını uzun kullanan Selena Gomez, tarzında bir değişikliğe gitmek istemiş olmalı ki hem stilinde hem de saç modelinde yeni şeyler yapmaya başladı. Biz bu lob kesimi, oldukça beğendik. Hem risksiz hem de çok havalı. 


27 | 31
 
Sienna Miller
Sienna Miller
Saçlarımız ne zaman uzasa Sienna Miller'a bakıp kuaföre koşmak istiyoruz! 

28 | 31
 
Taylor Swift
Taylor Swift
Taylor Swift kariyerine başladığında uzun bukleleri olan saçlara sahipti. Ancak ilerleme kaydettikçe kendisini yeniliklere açan ve denemekten korkmayan yıldız saçlarının boyuyla ilgili de değişikliklere gitti. Bob kesim saçlarıa perçem ekleyerek MET Gala'ya katılan Taylor Swift bu görünümüyle kırmızı halıda tüm bakışları üstünde topladı. 

29 | 31
 
Vanessa Hudgens
Vanessa Hudgens
High School Musica serisiyle kariyer basamaklarını tırmanmaya başlayan bir diğer Disney prensesi Vanessa Hudgens saçlarında değişiklik yaparken çok eğlendiğini belirtiyor. Kötü bir kesimi veya tutmayan bir rengi o kadar da çok kafasına takmadığını belirten yıldız, "Her şeyin bir çözümü var belki de aksilik dediğiniz şeyler yeniliğe açılan kapılardır" diyor. 

30 | 31
 
Victoria Beckham
Victoria Beckham
Kısa saç ilhamı almanız gereken ünlüler listesine Victoria Beckham'ı eklemememiz düşünülür gibi değil. Uzun yıllar ikonikleşmiş kısa saç modeliyle fırtınalar estiren Victoria Beckham, bir röportajında gücünün bir kısmını saçlarıda bulduğunu belirtiyor. 

31 | 31
 
Zoe Kravitz
Zoe Kravitz
Zoe Kravitz, siyah pixie model saçlarıyla kırmızı halıda en beğenilen isimlerden olmaya devam ediyor. 

 

 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X