Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Bilmeniz Gereken Eyeliner Modelleri 

1 | 6
 
Klasik
Klasik
Hem gece hem gündüz kullanabileceğiniz bu klasik eyeliner modelini her zaman kullanabilirsiniz. Gözünüzün iç köşesinden dış köşesine doğru ince bir çizgi çekerek bu görünüme kolayca ulaşabilirsiniz.

2 | 6
 
​Kedi Gözü
​Kedi Gözü
Klasik model gibi kedi gözü modelini de her zaman kullanabilirsiniz. Dramatik bir görünüm veren bu eyeliner modelini uygularken her iki gözünüzdeki eyelinerın aynı olmasını sağlayın. Kullanacağınız bir bant bu kıvrıma kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacktır.


3 | 6
 
Beyaz
Beyaz
Gece katılacağınız partilere giderken kullanabileceğiniz beyaz eyeliner size farklılık katacak. Beyaz eyeliner, gözlerinizin daha büyük gözükmesini sağlayarak dikkatleri de üstüne çekecektir. Normal eyelinerı sürdüğünüz gibi uygulayacağınız beyaz eyelinerı aynı zamanda alt kirpik çizginizin yarısına kadar sürün. Ancak beyaz eyelinerı uygularken maskara sürmeyi unutmayın. Aksi takdirde gözleriniz yorgun gözükecektir.

4 | 6
 
​Dumanlı
​Dumanlı
Dumanlı eyelinerı, parti makyajınız için tercih edebilirsiniz. Açılı far fırçanızı ıslatarak koyu tondaki göz farınıza sürün. Hem alt hem üst kirpiklerinizin dibine sürün ve daha sonra parmaklarınız ile farı dağıtın. Ancak bu dumanlı eyelinerı uygularken abartıya kaçmamaya çalışın. Fazla uygulamak yaşınızı olduğundan daha büyük gösterebilir.

5 | 6
 
​Metalik
​Metalik
Metalik renkteki eyelinerların makyajınıza ışıltı ve eğlence katacağına emin olun. Normal eyeliner sürer gibi uygulayacağınız metalik renkli eyelinerların abartı bir görünüm oluşturmaması için ince çekmenizde fayda var.

6 | 6
 
Katmanlı
Katmanlı
Katmanlı eyelinerın daha önce görmediğiniz bir model olduğuna eminiz. Klasik renkte bir eyelinerın üstüne çekeceğiniz ışıltılı eyelinerlar ile katman oluşturun.

 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X