Kraliyet Ailesi Yeni Yılı Nasıl Karşılayacak?

Kraliyet Ailesi yılın en heyecanlı gününü kutlamaya hazırlıyor. 

1 | 2
 
Kraliyet Ailesi Yeni Yılı Nasıl Karşılayacak?
Kraliyet Ailesi Yeni Yılı Nasıl Karşılayacak?

Yılın en heyecanlı gününü kutlamak için, Cambridge Düşesi ve Prens William, Kraliçe II. Elizabeth ile birlikte İngiltere'nin kuzeyindeki Norfolk'taki Sandringham Malikanesi'nde olacak. Bu arada Prens Harry ve Meghan Markle, yeni yılı Düşes'in akrabalarıyla birlikte Kanada'da karşılayacak. 

Kraliçe II. Elizabeth, İngilizlere selamlarını sunmak için geleneksel Noel konuşmasını kraliyet mavisi bir elbiseyle yaptı. 25 Aralık günü öğleden sonra Sandringham Castle'daki ofisinden yayınlanan konuşmada Kraliçe "tuzaklarla dolu bir yıl" geçirdiğini ifade etti.

2 | 2
 
25 Aralık, St. Mary Magdalene Kilisesi'nde Noel Ayinine katılan Prens George (6) ve Prenses Charlotte (4) için oldukça heyecanlı bir gündü. Prens George, babasının kıyafetine uygun mavi ceket giyerken, Prenses Charlotte koyu yeşil paltosuyla şapkası ve ayakkabısının renk ilhamını annesinden almıştı. Cambridge Düşesi, Catherine Walker imzalı altı çizili bir gri palto tercih etmişti.

  

 


 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X