Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Lady Gaga'nın Victoria's Secret 2016 Kostümleri 

1 | 5
 
Moda dünyasının her yıl heyecanla beklediği Victoria's Secret 2016 şovu dün akşam Paris'te gerçekleşti. Defilede ünlü modeller, markanın kostümleriyle birlikte podyumda göz kamaştırırken Lady GagaBruno Mars ve The Weeknd de sahne performansları ile geceye eğlence kattı.

2 | 5
 
Sahnede  'A-Yo', 'John Wayne' ve 'Million Reasons' şarkılarını seslendiren Lady Gaga, defile boyunca üç kıyafet değiştirdi.


3 | 5
 
Lady Gaga sahneye ilk olarak YolanCris markasının couture koleksiyonundan çiçek desenli siyah transparan bir elbise giydi.

4 | 5
 
Gaga'nın ikinci kostümü ise Saint Laurent markasının siyah payetli tulumu oldu. Bel kısmı kemer detaylı olan tulumunun üstüne Gaga, arka kısmı tüylü beyaz bir deri ceket giydi.

5 | 5
 
Şarkıcı son olarak Alaïa markasının iki parçadan oluşan dantelli bordo kıyafeti ile sahneye çıktı.

 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X