Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Emilia Clarke'ın Yeni Projesi!

Yıllardır tüm dünyayı kasıp kavuran Game Of Thrones serisi bitiyor. Ejdarhaların Annesi, Khaleesi Emilia Clarke yeni projesinde elf olacak.


 

 

1 | 1
 
Last Christmas
Last Christmas
  Uzun süredir tüm dünyada fırtınalar estiren efsane yapım Game Of Thrones serisi bu nisanda final sezonuyla izleyiciye veda edecek. Ejderhaların Annesi rolüyle kariyerinde büyük bir ivme kaydeden Khaleesi, Emilia Clarke ise televizyon serisinden sonra bir film ile izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 
 İsmi Last Christmas olan Paul Feig yönetmenliğindeki romantik komedi filminde Clarke başrolü Henry Golding ile paylaşıyor. 
Londra'da geçen film içinizi ısıtacak bir aşk filmi olacak.
  Kate (Emilia Clarke), Londra'da yaşayan genç bir kadındır. Hayatında birçok yanlış karar alan genç kadın aynı zamanda elf rolünü üstlendiği bir Noel dükkanında çalışmaktadır. Birden bire Tom (Henry Golding), Kate'in hayatına adım atacak ve onu gerçek olamayacak kadar çok şaşırtacaktır.
  Kate'in sınırlarını zorlayan Tom, Kate ile birlikte Londra'nın en güzel zamanlarında yeni bir başlangıç yapmaya çalışmaktadır. Her ne kadar ikili için hiçbir şey yolunda gitmese de, kalplerinin sesini dinlemeleri zor olmayacaktır.
  Filmin 9 Kasım 2019'da vizyona girmesi bekleniyor. 
 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X