Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt Cannes Film Festivali'nde

Leonardo DiCaprio ve Brad Pitti Once Upon a Time in Hollywood filminin galasına katıldı.


 

 

1 | 3
 
Başarılı yönetmen Quentin Tarantino'nun çektiği başrollerinde Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt'in yer aldığı Once Upon a Time in Hollywood filmi 72. Cannes Film Festivali'nde galasını yaptı. 
​Margot Robbie'nin de yer aldığı filmin galasında en çok eleştirilen oyuncunun kırmızı halı için yaptığı Chanel Haute Couture  kıyafet seçimi oldu. 
 

2 | 3
 
Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt kırmızı halıda yürümeye başlar başlamaz coşkulu kalabalık alkışlar ve tezahuratlarla onları karşıladı. 
Brad Pitt Cannes Film Festivali'ne en son 2012 yılında katılmıştı. 
Leonardo DiCaprio ise geçtiğimiz hafta sonu sevgilisi Camila Morrone'nin fotoğraflarını çekerken Instagram'da yayınlanan fotoğrafla takiğçileri tarafından yılın erkek arkadaşı ödülüne layık görülmüştü. 


3 | 3
 
Once Upon a Time in Hollywood 26 Temmuz 2019'da vizyona girecek. 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X