Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Loveist Store Yıldızların ve Güneşin Büyülü Enerjisinden İlham Alıyor

Loveist Store tasarım Beachwear koleksiyonu, hayatınıza fark yaratacak bir dokunuş ekleyecek.


 

 

1 | 5
 
Aslı Zeynep Yıldız'ın yarattığı Loveist Store Beachwear markası, özel kumaşlar üzerine hazırladığı desenlerle plaj giyimine imzasını atıyor.
 

2 | 5
 
Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarımı bölümünü bitirdikten sonra tekstil ve moda sektörlerinde kazandığı deneyimlerini 2019 yılında kendi markası olan Loveist Store Beachwear’da yansıtan tasarımcı, SS19 koleksiyonunda tropikal desenlerden esinlenerek, tropik yaşantıyı sembolize eden renkleri ve sembolleri, kendine özgü yorumluyor. 

  


3 | 5
 
Yeni sezonda keten, viskon, poplin gibi doğal kumaşları palmiye motifleri, puantiye ,POP-art, tropik çiçekler ve yıldız temalı özel aksesuarlarla pozitif , enerjik, eğlenceli ve zarif silüetleri hayatımıza taşıyor.
 
 

4 | 5
 
Sembollerin ve renklerin yüksek enerjileriyle stilinizi canlandırın. 
 
 

5 | 5
 
Tasarımcı "Moda geçici; stil kalıcıdır," sözlerini motto edinen ve  birçok stile hitap ediyor.
Yenilikçi ve genç bir marka olan Loveist Store ürünlerini kullanırken, siz de kendinizi şanslı, özel ve çok havalı hissedeceksiniz. 

 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X