Yakın Markajda: Mango Committed Koleksiyonu

Model Saskia De Brauw, sanatçı olarak mevcut nesnelere ikinci bir yaşam verme şeklindeki işinden bahsediyor. 

1 | 2
 
Mango Committed Koleksiyonu
Mango Committed Koleksiyonu
Kaostan kurtulmak istediğimiz zamanlarda, huzur, günlük yaşamımızda bizi iyileştirmeye ve MANGO Committed yeni kapsül koleksiyonunda olduğu gibi çevreye bağlılığı olan giysilere esin kaynağı olmak bakımından çözümler sunuyor. MANGO’nun ilk kez geçtiğimiz yıl sunduğu koleksiyon, geri dönüştürülmüş kumaşlardan ve sürdürülebilir liflerden tasarlanan ürünlerden oluşuyor. 
2 | 2
 
Mango Committed Koleksiyonu
Mango Committed Koleksiyonu
“Aiguas Tortas” adlı doğal parkta karelenen bu kampanyanın başrolünde model Saskia De Brauw yer alıyor. Moda dünyasına getirdiği bakış açısına sanatçının perspektifi de ekleniyor ve fotoğrafçılığa ait ögeler, grafikler ve hatta “art performance” sunuluyor. Sanatçı, çalışmalarını mekan, zamanın geçişi veya yoğun etkinliklerin sembolü olan şehirler gibi konseptlere odaklanarak geliştiriyor. Sanatçının gözlemleri, net ve sade bir görsele ulaşılması amacıyla farklı alanlardan kurtarılan nesneler ile gerçekleştirilen çalışmalara dönüşüyor. 


 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X