Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Meghan Markle’dan Stil İlhamı: Kemerinizi Kaç Farklı Şekilde Takabilirsiniz?

Sussex Düşesi Meghan Markle, stiliyle ilham vermeye devam ediyor. Düşes’in birbirinden sofistike kemer takma şekillerini anlatıyoruz. 

1 | 6
 
Konu kabanlar, trençkotlar, ceketler ya da oversize gömlekler olunca kemeri kombine dahil etmek sti oyununuzun yükselmesini sağlıyor. Aksesuarların gücünü hafife alamayız, görünümünüzü anında değiştiren kemerlerin deseni, rengi ve modeli kadar onları nasıl kullandığınız da büyük önem taşıyor. İnternette birden çok kemer takma şekli bulabilirsiniz fakat Meghan Markle gibi stiliyle de en az duruşu kadar öne çıkmış bir isimden ilham almak bizce stil oyununuzu yükseltmenin en garanti yöntemlerinden birisi.

2 | 6
 
Fabrika Çıkışı
Fabrika Çıkışı
Özellikle trençkotlarımızın kemerlerinde sıkça kullandığımız fabrika çıkışı yöntemi belinizin inceliğini ortaya çıkararak vücut proporsiyonunuzu daha dengeli gösterir.


3 | 6
 
Tek Düğüm
 Tek Düğüm
27 Kasım 2017 tarihinde Prens Harry ile nişanlandıklarını basına açıklarken zümrüt yeşili elbisesinin üstüne giydiği beyaz kaşe kabanı ile karşımıza çıkan Meghan Markle, tek düğüm atarak bağladığı kemeriyle ilk kez bu esnada görüntülendi.

4 | 6
 
Ekstra Güvenli
Ekstra Güvenli
Sussex Düşes’i Meghan Markle’ın neredeyse en sık tercih ettiği kemer takma stili olan klasik bağlama, kemerinizin düşmemesi ve açılmaması için bir tur daha aynı şekilde bağladığınızda ortaya çıkar.

5 | 6
 
Ters Düz
Ters Düz
Daha rahat ve salaş bir görünüm için kabanınızın ya da trençkotunuzun kemerini arkada bağlayabilirsiniz.

6 | 6
 
Ters Kurdele
Ters Kurdele
Kemerinizi kurdele şeklinde bağlayın ve ters çevirin. Asimetrik görünen ve Meghan Markle’ın bir diğer klasik kemer takma stili olan ters kurdele görünümünüze bambaşka bir hava katacak.

 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X