Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Mercek Altında: Ashley Graham Ve Hayranı Olduğumuz Stili

"Her kadın kendi beden içinde iyi hissetmeli ve canı ne istiyorsa giymeli" diyerek hepimize ilham veren Graham'ın stilini inceliyoruz.


 

 

1 | 7
 
Ashley Graham
Ashley Graham
31 yaşındaki Ashley Graham kendisini model, tasarımcı ve vücut aktivisti olarak tanıtıyor. 

2 | 7
 
Vücuduna bayıldığını her fırsatta dile getiren Graham, "... Özellikle giyiminiz konusunda kimsenin koyduğu kurallara uymak zorunda değilsiniz" diyerek onun için önemli olan tek şeyin utanıp sıkılmadan bedenine göre giyinmeyi bilmek olduğunu söylüyor. 


3 | 7
 
Önce Sütyen
Önce Sütyen
Giyimi konusundaki tek kuralının doğru sütyen olduğnu sık sık dile getiren güzel kadın, "Doğru sütyeni bulursanız gerisi gelir", diyor. 

7 | 7
 
Transparan detayları detay olmaktan çıkartıp resmin tamamına yaymayı seven Ashley, kendisini iyi hissetirecek her türlü kombini havalı bakışlarıyla tamamlıyor. 

8 | 7
 
Favori parçalarının crop toplar olduğunu Instagramına attığımız bir bakışta anlamamak mümkün değil. Crop top giyerken dikkat ettiği tek şeyse altına giydiği eteğin/ptantolonun veya şortun yüksek bel olması. En az göbek deliğini kapatacak şekilde olmasına çok özen gösteriyor. Böylece belinin inceliğini gözler önüne serip kendisini daha seksi hissettiğini söylüyor. 

9 | 7
 
Çok kilolusun o renk yakışmaz, mutlaka siyah giymelisin gibi yargılara karşı olan Ashley, hiçbir rengi kullanmaktan korkmuyor. 

10 | 7
 
Giyinirken vücudunun en sevdiği bölümlerini öne çıkarmayı çok iyi başaran model, çoğu kombininde kemer kullanarak kum saati şeklinde olan vücudunun görünüşünü keskinleştiriyor. 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X