Mutlaka Denemeniz Gereken Akrep İlhamlı 3 Makyaj Trendi

Ekim’in son haftasıyla astrolojik saltanatına başlayan Akrep, Kasım ayının makyaj trendlerini ele geçirmeye kararlı! 

1 | 5
 
Dumanlı Kedi Gözü
Dumanlı Kedi Gözü
Ekim ayının sonuyla birlikte, gizemli Akrep mevsimi geliyor. Egzotik gözler, cesur kaşlar ve çıplak dudaklar burcun sarhoş edici güzelliğini vurguluyor. Bulundukları ortamda zahmetsizce tüm dikkatleri üzerine çeken Akrep kadınları, canlı renklerden ve cesur ışıltıdan uzaklaşarak sade ama çarpıcı makyajla adeta kendisini buluyor!

Kendall Jenner’dan Megan Fox'a kadar yıldızların onayladığı makyaj tüyoları için okumaya devam edin.

2 | 5
 
Dumanlı Kedi Gözü
Dumanlı Kedi Gözü
Akrep burcunun belki de en çok dikkat çeken ismi Kendall Jenner tarafından tercih edilen dumanlı kedi gözü, burcun adeta vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkıyor. Burcun güç renginin siyah olması, iddialı güveni ve hakimiyet arzusunu temsil etmesi akrepleri dumanlı kedi gözüyle anımsamamızı sağlıyor. Sadelikten ödün vermeden yapacağınız dumanlı kedi gözü makyajı, Akrep’in baştan çıkarıcı gizemini ve yoğunluğunu somutlaştırıyor!


3 | 5
 
Cesur Kaşlar
Cesur Kaşlar
Vahşi ve gür kaş yapısını Akrep kadınlarıyla birebir tuttuğumuz yazılı olmayan bir kural. Emily Ratajkowski, Zendaya gibi sevilen yıldızların imzası niteliğinde olan kalın kaşlar; cesur görünümleriyle adından sıkça söz ettiriyor.

4 | 5
 
Cesur Kaşlar
Cesur Kaşlar

5 | 5
 
Minimal Parlak Dudaklar
Minimal Parlak Dudaklar
Akrepler baş döndürücü güzellikleri ve derinlikleriyle ünlü olsalar da, ilgi odağı olmaktan çokça çekinirler. Mükemmel olmak için genellikle minimalist tavır sergileyen Akrep kadınları; belirgin kaşlar, büyüleyici gözler ve göz alıcı dudaklarla inanılmaz bir görüntü sağlamayı başarıyor!

 

 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X