Nilüfer'in Evi 

1 | 5
 
Nilüfer'in Evi
Nilüfer'in Evi
Türk pop müziğinin en beğenilen seslerinden Nilüfer, 45. sanat yılını yeni piyasaya çıkardığı ‘Yeniden Yeni Yine’ albümü ile kutluyor. Sanatçının, kızı Ayşe Nazlı, 11 kedisi ve iki köpeği ile yaşadığı Beykoz Acarkent’teki villasında bir araya geldik ve tatlı heyecanına ortak olduk.

2 | 5
 
Nilüfer'in Evi
Nilüfer'in Evi
“Burada kızım, kedilerim ve köpeklerimle konforlu ve kalabalık bir hayat kurduk kendimize.”


3 | 5
 
Nilüfer'in Evi
Nilüfer'in Evi
“Acarkent, adı gibi kendi içinde küçük bir şehir. Her şey elimin altında. Şehre inmeden birçok işimi buradan halledebiliyorum. Yeşillikler içinde ve havası tertemiz. En önemlisi kızım Ayşe Nazlı’nın okuluna çok yakın.” 

4 | 5
 
Nilüfer'in Evi
Nilüfer'in Evi
“Kadifenin sebebi kediler. Çünkü tırnak geçiremedikleri tek kumaş.” 

5 | 5
 
Nilüfer'in Evi
Nilüfer'in Evi
“On yıl önce resim yapma merakı başladı bende. Geçen yıl ressam Mahir Güven’in atölyesinde akademiye hazırlanan öğrencilerle birlikte ben de resim dersleri aldım. Şu sıralar biraz ara verdim gerçi ama yine başlamayı planlıyorum. Hatta ileride evin bir odasını atölye haline getirebilirim.”

Çekimin samimi kamera arkası videosu:
 

Çekimin ve röportajın tamamı için bayinizden InStyle Home ocak sayısını istemeyi unutmayın!

 

 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X