Nuxe Men ile Doğanın Gücünü Keşfet

NUXE, erkeklerin cilt bakım gereksinimlerine özel geliştirdiği Nuxe Men serisiyle kapsamlı bir cilt bakım deneyimi sunuyor. 

1 | 3
 
Tıraş Sonrası Balsamı - 90 TL
Tıraş Sonrası Balsamı - 90 TL
İçerdiği sandal ağacı ve mantar ağacı özleri ile cildi yatıştırır, irritasyonu önler. Meşe ve gürgen özleri ile cilt bariyerini onarır. Sakal uzamasını geciktirici özelliğe sahiptir. Baobab yaprakları sayesinde 24 saat nemlendirir. Araucaria özü ile cilt stresini azaltır, anti-aging etkisi sağlar.

2 | 3
 
Tıraş Jeli - 50 TL
Tıraş Jeli - 50 TL
Sandal ağacı ve mantar ağacı ile tıraş sonrası zarar gören cildi onarır, irritasyonu önler.
Öneri: Uygulamadan önce Huile Prodigieuse Kuru Yağ ile siz de cildinizi yumuşatabilirsiniz!


3 | 3
 
Çok Amaçlı Bakım Kremi - 155 TL
Çok Amaçlı Bakım Kremi - 155 TL
Anti-aging özelliğine sahip çok amaçlı bakım kremi Nuzellence Men, her yaş grubuna ve tüm cilt tiplerine hitap ediyor. Cildi pürüzsüzleştirip sıkılaştırıyor, böylece mat görünüm yerini tazelenmiş ve canlı bir cilde bırakıyor. Çevresel etkenlerin hücrelerin enerji üretim merkezi olan mitokondri DNA’sında yol açtığı mutasyonları onarma özelliğine sahip Nuxellence Men’in içeriğinde çarkıfelek, sığırdili ve gelincik özleri bulunuyor.

 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X