Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Ödediğiniz Her Kuruşa Değecek Beş Bakım Ürünü

Az olsun öz olsun diye düşünenlerdenseniz ihtiyacınız olan en kaliteli beş bakım ürününü sizin için anlatıyoruz. 

1 | 5
 
3Lab Bakım Yağı
3Lab Bakım Yağı
Dört faklı hyalüronik asit molekülüne, antioksidan ve peptidlere sahip olan bu bakım yağı cildinizi aydınlık ve parlak bir hale getiriyor. Formülü yağ olsa da oldukça yumuşak olan kremsi dokusu yüzünüze pamuklarla bakım yapıyormuşsunuz gibi hissetmenizi sağlayacak. Kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren kızarıklık ve renk eşitsizliği gibi problemlerinizin azalmaya başladığını fark edeceksiniz. 

2 | 5
 
Augustinus Bader Vücut Kremi
Augustinus Bader Vücut Kremi
Vücudunuza da tıpkı yüzünüze olduğu gibi önem vermelisiniz, nemlendirme, peeling, maske, masaj gibi bakımlara cildinizin de ihtiyacı var. 
Augustinus Bader vücut kremi, aynı markanın sevilen ürünü The Cream'in vücudunuz için geliştirilmiş versiyonu. Shea yağı bazlı bu krem cildinizi anında nemlendiriyor, hücre onarımıını hızlandırıyor ve yumuşacık bir tene kavuşmanızı sağlıyor. 


3 | 5
 
Dr. Barbara Sturm Serum
Dr. Barbara Sturm Serum
Hailey Baldwin'in ışıl ışıl cildinini sırrını merak ediyor musunuz? İşte sorunuzun cevabı! Cilt bakım rutininize eklediğiniz ilk andan itibaren farkı gözlemleyeceğiniz bu mucizevi ürünün içeriği tamamen bitkisel. 

4 | 5
 
Giorgio Armani Power Fabric Kapatıcı
Giorgio Armani Power Fabric Kapatıcı
Giorgio Armani'nin Power Fabric kapatıcısı yüzünüz için üretilmiş bir Spanx desek abartmış olmayız! Görülmesini istemediğiniz her noktayı itinayla kapatan bu ürün aynı zamanda oldukça doğal bir bitişe sahip. 

5 | 5
 
Oribe Côte d’Azur Peeling
Oribe Côte d’Azur Peeling
Oribe, markanın imza saç ürünlerinden sonra şimdi de vücudunuz için aynı muhteşem kokuda ürünler yaptı. Peeling olarak kullanacağınız bu ürün, ölü derilerden arınma söz konusu olduğunda bir numaralı tercihiniz haline gelecek. 

 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptı��ınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X