Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Phyto’dan Boyalı ve İşlem Görmüş Saçlar İçin Yeni Bakim Serisi: Phytocolor!

Phyto, yeni Phytocolor serisi ile boyalı saçlar için saç rengini koruyan ve saçın ışıltısını kazandıran yeni saç bakım ritüelini sunuyor! 

1 | 3
 
Phytocolor Renk Koruyucu Şampuan
Phytocolor Renk Koruyucu Şampuan
  Phytocolor bakım ritüelinin ilk adımı olan Renk Koruyucu Şampuan, içeriğinde bulunan tara ağacı ve ayçiçeği filizleri ile saçınızın rengini koruyor, hibiscus özleri eşsiz bir nemlendirme sunarak saçınıza yumuşak bir görünüm kazandırıyor. Şampuan, kolay durulanan konsantre formül içeriği sayesinde az miktarda kullanımında dahi uzun süre etki sağlıyor. Daha yumuşak ve canlı saç rengine saçınızı yıpratmadan kavuşacaksınız!

2 | 3
 
Phytocolor Renk Koruyucu Maske
Phytocolor Renk Koruyucu Maske
  Işıltılı ve parlak bir saç için ritüelin ikinci adımında yer alan Renk Koruyucu Maske hafif dokusu ile her şampuanlama sonrası saça uygulanıyor. Maske, içeriğindeki tara ağacı, hibiscus ekstresi ve karanja yağı ile hem saç rengini koruyor hem de saçı derinlemesine besliyor. Phyto Güzellik Bakım ritüeline uygun olarak ister hızlı bakım için 1-2 dakika ister yoğun bakım için 5-7 dakika bekletilerek durulanan maske, konsantre formülü ile az miktarda kullanım da bile eşsiz çözüm sunuyor.


3 | 3
 
Phytocolor Işıltı Arttırıcı Bakım
Phytocolor Işıltı Arttırıcı Bakım
  Phytocolor saç bakım ritüelinin son adımı olan Phytocolor Işıltı Arttırıcı Bakım, boyadan kaynaklı matlaşma problemine çözüm sunuyor. Jöle dokulu, yağsız ve yapışkan olmayan yapısıyla içeriğinde bulunan yakon özü, ışıltılı ve parlak bir görünümün anahtarını sunarken, uv filtresi ve karanja yağı saça koruma ve besleme sağlıyor. Islak veya kuru saça günlük bakım olarak uygulanan sprey, durulanmadan uygulanıyor.

 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X