Prens William ve Kate Middleton’ın Noel Ziyareti 

1 | 6
 
Kate Middleton ve Prens William, çocukları Prens George ve Prenses Charlotte ile Middleton'un büyüdüğü İngiltere'nin Bucklebury kasabasındaki St Mark’s Kilisesi'nde yapılan Noel kutlamasına katıldı.

2 | 6
 
Kilisedeki Noel kutlaması için Kate Middleton'ın kıyafet tercihi Hobbs marka kürk yakalı kaban, kabanıyla aynı tonlarda bir topuklu ayakkabı ve çanta oldu.

1 yaşındaki kızları Prenses Charlotte ise lacivert kabanı, kırmızı külotlu çorabı, Mary Jane model siyah ayakkabısı ve saçındaki kırmızı kurdelesi ile annesinin kucağında etrafa mutluluk saçtı.


3 | 6
 
Prens William, kırmızı kravatı ve lacivert kabanı ile görüntülenirken, 3 yaşındaki Prens George ise deri detaylı gri kabanı ve diz altı çorapları ile tatlılığı kameralara yansıdı.

4 | 6
 
Prens George ve Prenses Charlotte’un kırmızı ve beyaz renklerdeki baston şekerlerini yerken çekilen fotoğrafları ise en çok beğenilen karelerden biri oldu.

5 | 6
 

6 | 6
 
Prens William ve Kate Middleton’a, Kate Middleton’ın annesi Carole, babası Michael, kardeşi James, Pippa ve Pippa’nın nişanlısı James Matthews de eşlik etti.

 

 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X