Rowley Hesselballe London Gizia Gate Koleksiyonu: Akdeniz Akşamları

Rowley Hesselballe London Gizia Gate’e özel hazırlanan en yeni koleksiyonu Akdeniz Akşamları’nı sunuyor.1 | 8
 
Rowley Hesselballe London Gizia Gate Koleksiyonu: Akdeniz Akşamları
Rowley Hesselballe London Gizia Gate Koleksiyonu: Akdeniz Akşamları
Gelinlik ve gece giyim sektöründe bir devrim yaratma isteğiyle kurulan Rowley Hesselballe London, modern ve uygun fiyatlı lüks tasarımlarını çevrimiçi platforma taşıyor. Ana koleksiyonlarını Şubat 2020’de sunan tasarımcı ortaklar Canan Hesselballe & Rosie Poole şimdi Gizia Gate’e özel tasarladıkları kapsül koleksiyonlarıyla karşımızda.

2 | 8
 
​Akdeniz kıyısındaki eşsiz günbatımı ve güzel akşamlardan ilham alan Akdeniz Akşamları koleksiyonu ipek şifon, tül ve ipek organze gibi kumaşlarda hayat bulan rüyalara taşınacak tasarımlara sahip. Göz alıcı koleksiyon birbirinden özel yedi elbise, tül etek ve onunla uyumlu olan bir de üstten oluşuyor. İsmini tasarımcıların tanıdığı güçlü kadınlardan alan her bir elbise, zarif ama modern kesimlerden, lüks kumaşlardan ve el yapımı eşsiz detaylardan yaratılıyor.
 


3 | 8
 
Kapsül koleksiyon okyanus mavisi, inci beyazı, gümüş kum ve gece siyahı gibi olağanüstü bir renk paletiyle ilham aldığı Akdeniz’i adeta onurlandırıyor. Bu romantik tonlar dalgalı kollarda, göğüs dekoltesinde ve işleme detaylarında can buluyor.

4 | 8
 
Romantik akşamlar ya da yıldızlar altındaki partiler için biçilmiş elbiseler…
Marka kurucuları Canan ve Rosie bu koleksiyonu anlatırken “Güneşin, kaçınılmaz karanlığa ve denizin gizemi içinde kaybolduğu o renk cümbüşüne ev sahipliği yapan Akdeniz günbatımının sonsuz güzelliğinde sahip olduğumuz hatıralardan ilham alan bir koleksiyon ortaya çıktı.” ifadelerini kullandı.
Akdeniz Akşamları koleksiyonu şimdi sadece Gizia Gate Nişantaşı mağazasında.

5 | 8
 
Rowley Hesselballe London Hakkında
Rowley Hesselballe London Hakkında
Moda satın alma kariyerine sahip iki yakın arkadaş Rosie Poole ve Canan Hesselballe tarafından kurulan Rowley Hesselballe markası, mağaza randevularının ve uzun bekleme sürelerinin stresini azaltmayı amaçlayarak gelinlik ve gece giyim pazarında devrim yaratma arzusuyla yaratıldı. Modern ve uygun fiyatlı lüksü temsil eden Rowley Hesselballe, gelinlik, nedime kıyafetleri ve gece giyim tasarımlarını çevrimiçi satın alınabilir hale getirmeyi amaçlıyor.

6 | 8
 
Rowley Hesselballe Türkiye ve Avrupa'da sağladığı ertesi gün teslimat özelliği sayesinde müşteri ile direkt olarak iletişime geçen ilk gelinlik markalarından biri.
“4-8 haftaya uzanan bekleme süreleri olmadan, güzel ve uygun fiyatlı gelinlik, nedime elbiseleri ve gece elbiseleri arayan kadınlar için stressiz bir alışveriş deneyimi yaratma amacıyla yola çıktık. Özenle tasarlanmış koleksiyonumuzdan seçtiğiniz parçalar, siparişinizden bir gün sonra size teslim ediliyor.” - Rosie Poole ve Canan Hesselballe
 

7 | 8
 
Rowley Hesselballe doğrudan teslim edilen, özel ve modern özel kesim elbiseler ve tulumlardan oluşan bir koleksiyon sunar. Mary Katrantzou ve Erdem ile birlikte çalışmış yetenekli tasarımcı Charis Charalambous tarafından tasarlanan koleksiyon, ipek, dantel, krep ve şifon kumaş türleri içeriyor. Doğal ve güçlü kadın stilinden ilham alan koleksiyon, beyaz, kırmızı, lacivert, zümrüt ve pastel tonlarla kolayca uyum sağlayabiliyor.

8 | 8
 
Koleksiyondan parçaların fiyatları, 2.000 – 8.100 TL aralığında, bedenler ise XS-XL aralığında değişiyor.
İpek, tüy ve inci saç aksesuarları, Rowley Hesselballe için Eli Peacock tarafından el işçiliği ile koleksiyona özel tasarlanıyor.
Koleksiyona www.rowleyhesselballe.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

 


 

 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X