Selena Gomez'in Pembe Göz Makyajı 

1 | 2
 
2017 Met Gala'ya sevgilisi The Weeknd ile katılan Selena Gomez, pembe göz makyajı ile ilham verdi. Gomez'in gözlerinde pembe ve şıklığı bir araya getiren isim ise makyaj artisti Hung Vanngo oldu.

2 | 2
 
Selena Gomez'in Pembe Göz Makyajı
Selena Gomez'in Pembe Göz Makyajı
Makyaj artisti Hung Vanngo, Gomez'in makyajında ilk olarak aydınlatıcı yardımı ile elmacık kemikleri, burun üstü ve dudak üstü çukurunda kusursuz bir görünüm yarattı. Ardından Marc Jacobs Beauty Gel Eye Crayon in (Pop)ular kalemi ile alt göz kapaklarına turuncu bir renk verdi ve açılı bir far fırçasıyla uyguladığı bu göz kalemini dağıttı. Hung Vanngo, Marc Jacobs Beauty Style Eye Con Palette in Lover 220 ile de Selena Gomez'in göz kapaklarına pembe rengini uyguladı.

Ardından Hung Vanngo, alt ve üst kirpiklere maskara uygulayarak ve kaşlarını doldurarak Selena Gomez'in gözlerini ön plana çıkardı. Son olarak Poutwear Lip Liner in Nude(ist) 300 dudak kalemi ve New Nudes Gel Lipstick in In the Mood 152 ruj ile Gomez'in Met Gala makyajını tamamladı.


 

 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X