Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Sezonun En Trend Saç Aksesuarları

Stil oyununuzu bir üst seviyeye taşımanız için sezonun en trend aksesuarlarını ve onları kombinlerinize dahil etmenin yollarını anlatıyoruz. 

1 | 4
 
Aksesuar stil oyununda oldukça önemli bir yer kaplıyor. Taktığınız çantadan takılara, saç aksesuarlarından fularla kadar birçok farklı formda karşımıza çıkan sezonun en trend aksesuarlarını sizin için bir araya getirdik.

Ofis stilinizde bazen kombinlerinizle vermek istediğiniz mesajı tamamlayan, bazen görünümünüzü yumuşatan aksesuarlardan sokak stilinizde kombininize eğlence ve iddia katanlarına kadar en hit parçalar için haberimizi okumaya devam edin.

2 | 4
 
Minik Fiyonklar
Minik Fiyonklar
Yüksek modadan sokak stiline inen bir klasik fiyonk, saç aksesuarlarında da oldukça sık kullanılıyor. İster minimal ister çarpıcı büyüklükte tarzınıza göre seçeceğiniz model hem ofis şıklığınıza hem de sokak stilinize harika uyum sağlayacak.
Birçok farklı formu olan fiyonk saç aksesuarlarından şu sıralar en çok kullanılanı kadife modeller.


 


3 | 4
 
Taçlar
Taçlar
Bu sezon karşımıza birçok farklı şekilde çıkan taçların en dikkat çekici modelleri şüphesiz incili ve taşlı olanları. İncili taçlar gözünüze biraz nikah stili gibi gelse de aslında hem ofis hem de sokak stilinize rahatlıkla uyarlanabilir. Beyaz basic bir gömlek ve jean ile yapacağınız kombinde dalgalı ya da düz saçlarınıza incilerle bezenmiş bir taç takabilirsiniz. Bu sizi hem daha sofistike hem de daha cool gösterecek. Dilerseniz kombininizi şık bir çift rugan botla tamamlayabilirsiniz.

Ya da sokak stilinizde iddialı olmak isterseniz klasik görünümlere kenardan göz kırpan bir taşlı taç takabilirsiniz. Bu kombinden renklerin gücünden faydalanmayı unutmayın, sizi olduğunuzdan daha eğlenceli ve yeni şeyleri keşfetmeye açık gösterecektir.

Eğer inci taçlar sizin için fazla iddialıysa minik incilerle kaplanan fiyonk şeklindeki tokalara da şans verebilirsiniz.

4 | 4
 
At Kuyruğu
At Kuyruğu
Birçok günün ve etkinliğin kurtarıcı modeli olan at kuyruğunu şimdi de saç aksesuarlarıyla çarpıcı hale getiriyoruz. Minimal ilerlemek istiyorsanız sadece saçınızı bağladığınız tokanın üstüne minik bir aksesuar ekleyebilirsiniz. Daha iddialı bir görünüm için ortadaki defile görselinden ilham alabilir saçınızın kısalığını dert etmeden eklemelerle siz de aynı görünüme sahip olabilirsiniz.

Bir akşam arkadaşlarınızla eğlenmeye çıktığınızda cool görünümünüzü aksesuarlarınızla desteklemek isterseniz tıpkı saç incileri gibi kullanabileceğiniz zincir aksesuarları tercih edebilirsiniz.
 

 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X