Sonbaharın Oje Rengi Belli Oldu

Adele sayesinde bu sene süreceğimiz oje renkleri belli oldu! 

1 | 4
 
Kısa Ve Koyu
Kısa Ve Koyu
Adele’in interneti alt üst eden yeni single’ı Easy On Me kadar gündem yaratan yeni bir güzellik trendi var, ‘Siyah Ojeler’! Adele’in Easy On Me şarkısı yayınladıktan birkaç saat sonra verilere göre ‘Adele’in Tırnakları’ için yapılan aramalar %900 arttı!
İlkbahar ve yaza hakim olan pastel tonları yavaş yavaş arka raflara kaldırırken, koyuluğuyla adeta vampirleri andıran bordo ve siyahları gün yüzüne çıkarma vakti geldi. Adele’in Easy On Me klibindeki ojeleri de bunun kanıtı!

Kısa ve koyu

Dürüst olalım, uzun tırnakları her zaman daha çok seviyorsunuz; özellikle telefonda arkadaşlarınızla mesajlaşırken çıkan ‘tık,tık’ sesine neredeyse hayransınız! Ancak günün sonunda trendler söz konusu, tırnaklarınızı biraz kısaltıp siyaha kaçan bordo ile renklendirmeye ne dersiniz?

Görsel: @harrietwestmoreland

2 | 4
 
Kısa Ve Simsiyah
Kısa Ve Simsiyah
Kısa ve simsiyah

Düz siyah yerine cilalı siyah kullanmaya ne dersiniz? Kışın yapacağınız siyah ve koyu tonlardaki kombinlerin baş tacı olmaya hazırlanan siyah ojeyi, tırnak cilasıyla birleştirerek inanılmaz bir uyum yakalayabilirsiniz. 

Görsel: @paintedbyjools_ 


3 | 4
 
Badem Uçlar
Badem Uçlar
Badem Uçlar

İstediğiniz kadar sivri olmasa da badem uçlu tırnaklar oldukça şık! İster mat siyah oje isterseniz de oje üstüne cila sürerek kullanabileceğiniz bu modeli biz çok sevdik.

Görsel: @overglowedit

4 | 4
 
Bordo Tırnak Sanatı
Bordo Tırnak Sanatı
Bordo Tırnak Sanatı

Kapalı renkler dediğimizde içiniz sıkılmasın, bu eğlenceli olmayacağımız anlamına gelmez! Bordo ile yapacağınız tırnak sanatı ile eğlenceli yönünüzü ortaya çıkarmaya hazırlanın. 

Görsel: @thehotblend

 

 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X