Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Tepe Home, Yeni Mağazasıyla Şimdi De İdealtepe’de!

Ev dekorasyonunun vazgeçilmez adresi Tepe Home, Türkiye genelinde açtığı yeni mağazalarla daha geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor.


 

 

1 | 3
 
Tepe
Tepe
  Ev dekorasyonunun vazgeçilmez adresi Tepe Home, Türkiye genelinde açtığı yeni mağazalarla daha geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor. İstanbul Anadolu Yakası’ndaki üçüncü mağazasını İdealtepe’de hizmete açan Tepe Home, Maltepe E 5 Karayolu üzerindeki konumuyla, müşterilerine kolay ulaşım ve keyifli alışveriş imkânı sunuyor.

2 | 3
 
  Türkiye’de mobilya ve dekorasyon sektöründe, deneyimini dünya trendleri ile harmanlayan; sektörü yönlendiren, büyüten bir sanayi ve perakende şirketi olan Tepe Home, İstanbul İdealtepe’de açtığı yeni mağazasıyla, Türkiye genelinde toplam 16 noktada hizmet veriyor. Tüketicilerinin hayatlarına dokunarak gustolarını artırmaya, stil önderliği yapmaya, tasarım karakterini güçlü tutmaya odaklı bir strateji ile hareket eden marka, müşterilerine sunduğu zengin ürün yelpazesiyle farklı zevklere ve ihtiyaçlara cevap veriyor.


3 | 3
 
  İdealtepe Tepe Home’da; yatak odası takımlarından oturma gruplarına, yemek odası takımlarından bahçe mobilyalarına, sehpa koleksiyonlarından tamamlayıcı ev aksesuarlarına pek çok ürün yer alıyor. Koleksiyonlarda yer alan mobilyalar, modüler sistemleriyle yaşam alanlarının fonksiyonel çözüm ihtiyacına cevap veriyor. Tepe Home, estetiğin ön planda olduğu, konsept ve stil bütünlüğü sunan mobilya ve aksesuar çeşitlerini İdealtepe mağazasında tüketicilerle buluştururken, E 5 Karayolu üzerindeki kolay ulaşılabilen konumu ile de müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırıyor.

 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X