Tırnak Şeklinize Uygun Oje Renkleri 

1 | 5
 
Kısa, uzun, dar veya geniş.. Her kadının sahip olduğu tırnak şekli farklıdır ve yapabileceğiniz tek değişim tırnak şeklinize uygun bir renge boyamak olacaktır. 

2 | 5
 
Kısa ve Kare Tırnak Yapınız Varsa
Kısa ve Kare Tırnak Yapınız Varsa
Nude tonlar ve ışıldayan rose gold metalik tonlar, tırnaklarınızın şeklinizi hem yumuşatır hem de daha uzun gösterir. Tırnaklarınızı olduğundan daha kısa, geniş ve kaba gösteren siyah ve mavi tonlarından uzak durmalısınız.

Sevilla, 10 TL, sevil.com.tr.


3 | 5
 
Kısa ve Yuvarlak Tırnak Yapınız Varsa
Kısa ve Yuvarlak Tırnak Yapınız Varsa
Koyu ojeler, tırnaklarınızı hem canlı hem de şekilli gösterir. Klasik kırmızı ve pastel tonları da tırnak şeklinize uygun renklerdir. Ojenizi uygularken tırnağınızın her iki kenarından çok az kısmı boş bırakırsanız tırnaklarınız daha ince görünecektir.

Ciate, 44 TL, beymen.com.

4 | 5
 
Uzun ve Dar Tırnak Yapınız Varsa
Uzun ve Dar Tırnak Yapınız Varsa
Uzun ve ince tırnaklar şık bir görünüme sahip olsa bile ateşli bir kırmızı veya bordo rengi ile muhteşem bir görünüm oluşturur. Kendi renk tonunuzdan birkaç ton açık renkte nude ve pembe tonları da tırnak şeklinizle uyumlu olacaktır. Riskli mavi ve mor tonlarından uzak durmalısınız.

Dior, 107 TL, boyner.com.tr.

5 | 5
 
Uzun ve Geniş Tırnak Yapınız Varsa
Uzun ve Geniş Tırnak Yapınız Varsa
En çok hata kabul eden tırnak şeklidir. Her tonla muhteşem görünür. Nude tonlar, koyu tonlar, parıltılı ve mat tonların hepsi bu tırnağa uygundur. Eğer tırnaklarınız yuvarlak ise kare görünmemesi için uçlarını düz tutunuz. Eğer kare uçlara sahipseniz tırnak uçlarını açılı şekilde törpülerseniz daha yumuşak bir görünüme ulaşırsınız.

TCA, 6,90 TL, tekinacar.com.tr.

 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X