Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Tülin Şahin'in Evindeyiz

''Şehrin ortasında bir vaha gibi evimin bahçesi. Çekimlerden önce veya sonra burada keyif yaparak, çimlere basarak güzel enerji toplarım'' 

1 | 4
 
Tülin Şahin'in Evindeyiz
Tülin Şahin'in Evindeyiz
Türkiye’de ve yurt dışında en üretken ve adından başarıları ile söz ettiren bir süpermodel o. 38 yaşındaki Tülin Şahin, 19 yıldır podyumlarda ve kameralar karşısında görmeye alışık olduğumuz bir isim. Dünyaca ünlü bir Amerikan dergisi tarafından "Dünyanın En Güzel ve En İyi 50 Topmodeli" arasına seçilmeyi başarmış ilk ve tek Türk modeli olma özelliğine sahip. Ayrıca UNICEF iyi niyet elçisi ve Türkiye’nin turizm tanıtım yüzü. Onu yoğun geçen çalışma temposu arasında yakalamak gerçekten büyük başarı oldu bizim için. 

2 | 4
 
Tülin Şahin'in Evindeyiz
Tülin Şahin'in Evindeyiz
Kadınlar arasında izlenme alışkanlığı yaratmış ve yıllardır her cumartesi ekranlarda seyirci ile buluşmayı istikrarlı sürdürmüş, uzun soluklu ‘Tülin Şahin ile Moda’ programının da sunuculuğunu yapıyor. Eylül sonunda tekrar ekranlarda olmaya hazırlandığını söylüyor bize evini dolaştırırken Şahin. Suadiye’de ona huzur veren yeşillikler içinde bahçeli,  havuzlu 380 m2’lik bahçe dubleksi bir daire seçmiş yaşamak için kendine. İçeri girdiği anda tüm yorgunluğunu atan bir mekan olduğunu söylüyor buranın. “Her gün çok planlı ve çok organize olmak zorundayım. Bu şekilde olduğu zaman ancak her şeye yetişebiliyorum ve evde kaliteli vakit geçirebilmenin tadına varabiliyorum” diye belirtiyor daima görmeye alışık olduğumuz o enerjik haliyle. Suadiye’yi seçme sebebini de “Bana göre İstanbul’un yaşamak için en ideal semti. Bir taraf sahil, bir taraf Bağdat Caddesi. Hem şehirde hem tatil beldesinde gibiyim. Ağırlıklı ailelerin yaşamayı tercih ediyor olması da hoşuma gidiyor. Bana güven hissi veren bir muhit burası” diye belirtiyor.


3 | 4
 
Tülin Şahin'in Evindeyiz
Tülin Şahin'in Evindeyiz
Yazının tamamı InStyle Home'da!

4 | 4
 
Tülin Şahin
Tülin Şahin

 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X