Ünlülerin Diyet Sırları1 | 6
 
Ünlülerin Diyet Sırları
Ünlülerin Diyet Sırları
Adriana Lima
Adriana Lima, sabah kahvaltısını atlamayan ünlü isimlerden. Kahvaltısını yulaf ezmesinin yanında kuru üzüm ve yumurta beyazı ile veya müsli, yoğurt ve bal ile yapıyor. Güzel model, 30 dakikalık koşunun bile vücudunda değişime yol açtığını söylüyor. Eğer koşu yapmayı sevmiyorsanız sizi motive edecek bir şeyler bulabilirsiniz. Yeni spor giysileri, güzel bir şarkı listesi, ağaçların arasında koşulacak güzel bir yol veya sizinle koşmak isteyecek bir arkadaş buna örnek olabilir.

2 | 6
 
Ünlülerin Diyet Sırları
Ünlülerin Diyet Sırları
Beyoncé
Vegan diyeti yapan Beyoncé, sebze ağırlıklı beslenmenin faydasını da görüyor. Bu diyetin iyi tarafı ise kaçamak atıştırmalıklara izin veriliyor. Çok az sıklıkla pizza yediğini ve formunu korumak için de spor salonunda hybrid hareketler yaptığını söylüyor. Beyoncé'nin en sevdiği hareketler ise şınav ve yan tekme.


3 | 6
 
Ünlülerin Diyet Sırları
Ünlülerin Diyet Sırları
Gigi Hadid
Gigi, hamburger yemeyi sevdiği için diyetini yeşil detoks içeceği ile dengeliyor. Buna ek olarak her gün bir saatini antrenörüyle geçiriyor. Siz de gittiğiniz spor salonlarındaki özel sınıflara katılabilirsiniz.

4 | 6
 
Ünlülerin Diyet Sırları
Ünlülerin Diyet Sırları
Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence, çok sağlıklı olmayan yemekleri seviyor ve böylece diyet yapmak yerine vücudunu şekillendirmek için spor yapıyor. Jennifer Lawrence'ın antrenörü izolasyon hareketleri yerine squat ve deadlift gibi vücudun daha çok çalışmasını sağlayan programları tercih ediyor.

5 | 6
 
Ünlülerin Diyet Sırları
Ünlülerin Diyet Sırları
Jennifer Lopez
Sabahları kahve içmek yerine yeşil çay içmesi onun formda kalmasına yardımcı oluyor. Ama güzel şarkıcı tabii ki şeker ve süt kullanmamaya dikkat ediyor. Jennifer Lopez'in antrenörünün verdiği egzersizler ise çok basit. Bacakları kalça genişliğinde açarak ve diz hizasında kaldırarak dairesel hareketelerle oynatın. Ardından bacaklarınızı ilk başladığınız aralıktan daha geniş olacak şekilde ayağınızı yere koyun ve hemen bir sumo güreşçisi gibi yere çökün. Bu pozisyondan kalkarken sağ ayağınızı kaldırın ve topuk önde olacak şekilde öne doğru tekme atın. Bu hareketleri günde iki set olarak 20 defa tekrarlayın. Bunları televizyon izlerken ve yemek yaparken bile yapabilirsiniz.

6 | 6
 
Ünlülerin Diyet Sırları
Ünlülerin Diyet Sırları
Lily Collins
Lilly Collins'in bağlı olduğu bir yemek planı var. Ara sıra kaçamaklara izin veren bir plan olsa bile aşırıya kaçamıyor. Böylece sevdiği yemekleri yiyebilirken kilo da verebiliyor. Dans etmeyi de çok seven Lilly Collins dansın forma girmek için çok güzel bir aktivite olduğunu söylüyor.

 

 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X