Ünlülerin Koyu Göz Altı Halkaları İçin Uyguladığı Yöntemler1 | 7
 
Lindsay Ellingson
Lindsay Ellingson
Victoria's Secret modeli Lindsay Ellingson, seyahat ederken Klorane markasının göz altlarına anında aydınlık veren ve sıkılaştıran rahatlatıcı göz pedlerini yanından ayırmıyor.

2 | 7
 
Whitney Port
Whitney Port
Eğer hassas göz altlarınıza sahipseniz siz de Whitney Port gibi buzlu kaşıklardan yararlanın. Gözlerinin hassas olduğunu söyleyen Port, "Yemek kaşığını buz dolabına atıyorum ve yorgun olduğum zamanlar buzdolabından çıkartıp gözlerimin üstüne koyuyorum." diyor.


3 | 7
 
Kim Kardashian
Kim Kardashian
Yaptığı kontür uygulamaları ile tanınan Kim Kardashian göz altı halkaları için Kevyn Aucoin markasının The Sensual Skin Enhancer ürününü kullanıyor.

4 | 7
 
Gabrielle Union
Gabrielle Union
Oyuncu Gabrielle Union, göz altındaki koyu halkalar için daha geleneksel bir yöntem kullanıyor. Sallama çay poşetlerini demleyerek gözlerinin üstüne koyan oyuncu, doğal kafein ve antioksidanları içinde bulunduran siyah çay ile göz çevresini sıkılaştırıp nemlendiriyor.

5 | 7
 
Chloe Grace Moretz
Chloe Grace Moretz
La Mer markasının göz kremini süren Chloe Grace Moretz ayrıca Lucas Papaw merhemini de kullanıyor. Oyuncu merhemi dudaklarına sürdükten sonra göz çevresine de uyguluyor.

6 | 7
 
Kate Hudson
Kate Hudson
Kate Hudson, içinde hyalüronik ile kolajen içeren ve elektronik şok etkisi yaratan elektronik göz pedi kullanıyor.

7 | 7
 
Selena Gomez
Selena Gomez
Selena Gomez, uyanır uyanmaz First Aid Beauty markasının Eye Duty Triple Remedy ürününü kullanıyor ve daha sonra kahvesini içerek güne daha zinde devam ediyor.

 

 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X