Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Uzun Uçak Yolculukları Kabusunuz Olmasın

Victoria Beckham, Kim Kardashian ve Meghan Markle'ın uzun uçak yolculuklarında uyguladığı yöntemleri anlatıyoruz. 

1 | 3
 
Victoria Beckham
Victoria Beckham

Victoria Beckham her uçak yolculuğunda önce mutlaka cilt bakımı yaptırıyor. Eğer vakti yoksa, evde uygulayacağı peelinglerle cildiniz temizliyor. Uçak havalanır havalanmaz kolajenli yüz maskesini kullanıyor. Bunun dışında, yüz mistlerini de yanından ayırmayan başarılı tasarımcı yolculuk süresinde bol bol su içiyor.
 


2 | 3
 
Kim Kardashian West
Kim Kardashian West

Ünlü televizyon yıldızı uzun uçak yolculuklarında yanına mutlaka ipek yastık kılıfı alıyor. İpeğin yumuşaklığının hem saçlarına hem cildine çok iyi geldiğini altını çizerek belirten Kim Kardashian, cilt bakımı ürünü olarak şiş gözler için tasarlanmış göz maskeleri ve kendi markası KKW Beauty'nin jet lag için üretilen maskesini kullanıyor. 
Bunun dışında yolculuk esnasında ferahlamak için yanında içinde lavanta, limon ve nane gibi aromaterapi yağları olan küçük bir sprey şişsesi taşıyor.3 | 3
 
Meghan Markle
Meghan Markle

Sussex Düşesi uçağa girdikten sonra koltuğuna oturmadan önce her yeri antibakteriyel spreyle temizliyor. Her yolcukta yanında taşıdığı çay ağacı yağının çok faydasını gördüğünü, olası bir kesiğe, sivilceye veya yanığa çok iyi geldiğini belirtiyor. Yolculuk bittiğinde uçaktan inmeden önce yüzüne mutlaka allık uyguladığını söyleyen Meghan Markle böylece yolculuktan kaynaklanan yorgun görünümünün yerini taze ve canlı bir görünme bıraktığını söylüyor.


 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X