Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Vücudun Güzellik İksiri: Kolajen Takviyesi!

C vitaminli ve Akdeniz yosunu özel karışımı ile Türkiye’de bir ilk olan günlük içilebilir kolajen takviyesi Collagen Lift Paris!


 

 

1 | 3
 
  İnsan vücudunda en fazla bulunan protein tipi ve cilt için vazgeçilmez bir yapıtaşı olan kolajen vücudun en önemli mineralidir. Sıkılık, pürüzsüzlük, kırışıksız, nemli ve ışıltılı görünüm için cilt, yeterli miktarda ve bozulmamış yapıda kolajenin varlığına ihtiyaç duyar. Ancak yaşla beraber kolajenin sağlıklı yapısı bozulmaya ve miktarı düşmeye başlar bunun sonucu olarak ciltte ilk çizgilenmeler, sarkmalar baş gösterir. Vücutta eksilen ve yapısı bozulan kolajenin yerine koyulması bu probleme etkili bir çözüm oluyor.

2 | 3
 
Tüm vücudun kolajen miktarında %65 artış!
Tüm vücudun kolajen miktarında %65 artış!
  Collagen Lift Paris™ içeriğindeki C vitamini kolajenin etkinliğini artırırken akdeniz yosunu benzersiz bileşikleri ile doğal, yüksek emilime sahip vitamin, mineral ve amino asit kompleksi sunuyor. Kırışıklık, elastikiyet kaybı, saç ve tırnak şikayetleri, cilt neminin azalması ve selülit gibi birçok problemin önüne geçiyor.


3 | 3
 
  Her cilt tipine göre özel çözümler sunan Collagen Lift Paris™’in klinik olarak etkinliğinin kanıtlandığı araştırma sonuçlarında kırışıklık görünümünde %50’ye kadar azalma, cilt elastikiyetinde %40’a kadar artış, cilt neminde %15’den fazla artış ve tüm vücut kolajen miktarında %65 artış görülmektedir. 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X