Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

W Istanbul’un Nisan Ayı Programı Yine Dopdolu

Eğlencenin adresi W Istanbul, haftanın 4 gecesi yaptığı partilerle keyifli bir gece geçirmek isteyenlerin tercihi olmaya devam ediyor.


 

 

1 | 3
 
  Restoranlar, kafeler, tasarım ve sanat galerileriyle dolup taşan, tarihi Akaretler Sıraevler'in merkezinde yer alan W Istanbul, Nisan ayında yine dopdolu programıyla sevenlerini bekliyor.
3-10 ve 24 Nisan tarihlerinde, İtalyanların ünlü geleneği “Aperitivo” da Deniz Özdoğru, 17 Nisan’da Emir Vargın, her perşembe gecesi düzenlenen “After Work”da ise Ezgi Taşçeviren, DJ kabine geçerek misafirlere müzik şöleni yaşatıyor. Her çarşamba W Lounge’da düzenlenen “Aperitivo” gecesinde; misafirler satın alacakları içki ile birlikte aperitivo büfesinden sınırsız yemek fırsatından, perşembe geceleri ise 18:00-21:00 saatleri arasında “After Work” %20 indirim ile farklı bir happy hour imkanından yararlanabiliyor.

2 | 3
 
İstanbul’un en popüler semti Akaretler’de bulunan W Lounge, Cuma geceleri “W Records”’ile İstanbulluları coşturuyor. 5 Nisan’da Ata Gunay, Avangart Tabldot ve Gone, 12 Nisan‘da Jamie S ve Doğa Özçicek, 19 Nisan’da Alexandar ve Supu plaklardan çalınan retro şarkılarla geceye hazırlanıyor. 26 Nisan Cuma gecesi ise Tala ve Yang sevenleri ile buluşuyor.


3 | 3
 
Her Cumartesi düzenlenen “House Exclusive”de; 6 Nisan Cumartesi Can Akyol, 13 Nisan’da Schnell-Schnell, 20 Nisan’da Temmuzda and Friends konuklara eşsiz anlar yaşatmaya hazırlanıyor. 27 Nisan’da ise Türkiye Eurovision Kulübü düzenleyeceği özel parti ile misafirlerini gece boyunca doya sıya eğlendirecek.

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X