Yazlık Elbiselerin Dönüşümü

Stil sahibi görünmek istiyor ama aynı zamanda üşümek istemiyorsanız doğru yerdesiniz! 

1 | 3
 
Yazlık Elbiselerin Dönüşümü
Yazlık Elbiselerin Dönüşümü
Kış için dolabınızı tamamen elden geçirmeye hazır değilseniz, buna mecbur değilsiniz. Soğuk hava sonbaharda hayranlıkla giydiğimiz rahat kazaklar, hırkalar hatta elbiselerle kombinler yapmak için güzel bir zaman! Kışın elbise giymek konusunda kafanızın karışık olduğunu biliyoruz. Ancak doğru aksesuarlar ile her mevsim elbise giymek çok kolay! Detaylar için okumaya devam edin.

Kat Kat
Yaz mevsiminin favorisi kolsuz elbiseleri baza altına kaldırmak için daha çok erken! Kolsuz elbisenizin üstüne düğmeli bir bluz, deri ceket veya altına giyeceğiniz boğazlı kazak ile yakalanması zor bir şıklık yakalayabilirsiniz. Aramızda kalsın, girdiğiniz ortamların en dikkat çeken ismi olmak istiyorsanız, ‘Kat Kat’ tavsiyemizi uygulamanızı öneririz!

2 | 3
 
Yazlık Elbiselerin Dönüşümü
Yazlık Elbiselerin Dönüşümü
Ressam Misali
Elbisenizi boş bir tuval olarak görün. Düşünün ki uzun kollu mini bir elbisenin üzerine hacimli bir peluş şal aldınız, bu kadarı yeterli diye düşündünüz. Maalesef yanılıyorsunuz, altına spor ayakkabı yerine tercih edeceğiniz yüksek topuklar ve takacağınız takılar ile tuvaliniz artık gökkuşağından farksız!


3 | 3
 
Yazlık Elbiselerin Dönüşümü
Yazlık Elbiselerin Dönüşümü
Can Simidi
Çocukluğumda şişme yelekler ile can simitlerini çok benzetirdim. Eğer sizde böyle düşünüyorsanız, yeni can simidinizle tanışın: şişme yelekler! Çeşitli stillerde ve uzunluklarda olan şişme yelekler, mini boy elbiselerinizin yeni kurtarıcısı olmaya aday.

 

 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X