Yeni Swarovski Remix Collection 

1 | 10
 
Swarovski’nin 2017 Sonbahar Kış koleksiyonunun odak noktası olan Swarovski Remix Collection’un temelinde bireysel tarzınızı kutlamak yatıyor. Swarovski Remix Collection yenilikçi bir adımla takı oyununu yeniden tanımlıyor ve bu sayede kişiselleştirmenin sonsuz olanaklarını ortaya çıkarıyor.

2 | 10
 
Çok yönlülüğün sınırları milyonlarca kombinasyon oluşturup tarzınıza ışıltı katmanızı sağlıyor. Eklenebilir parçalar özel görünmez mıknatıslı kapamaları sayesinde, tam tur kolyeler, tasma kolyeler, çift veya tek sarmalı bileklikler ve uzun zincir kolyeler gibi ışıltılı takılar oluşturmanın ve kullanmanın yeni yollarını ortaya çıkarır. 


3 | 10
 
Swarovski’nin Yaratıcı Direktörü Nathalie Colin yeni koleksiyon hakkında şunları söyledi: “Swarovski tüm kadınlara hitap eden bir markadır dolayısıyla tasarımlarımı oluştururken zamansız klasik ve kadınsı romantik gibi bireysel tarzlara, sıra dışı kadınlara ve görkemli moda tutkunu kadınlara hitap ediyorum. Yeni Swarovski Remix Collection, Swarovski takılarının tüm kadınlara hitap ettiğini gösteren ışıltılı bir koleksiyon. Bu ezber bozan koleksiyon, çok yönlü ve kişiselleştirilebilir konseptiyle bizleri kendi tarzımızı ve tavrımızı ifade etmeye çağırıyor. Sonuçta Swarovski takısının temelinde olağanüstü bir vurguyla tamamlanan modern bir ihtişam yatmaktadır."

4 | 10
 
Dizilerin sınırları Swarovski’nin benzersiz çok yönlülüğünü yansıtırken, koleksiyonda koruyucu Hamse eli, dört yapraklı yonca ve nazarlık gibi birçok farklı simge ile oyuncu emojiler, zarif inciler ve klasik kristal tasarımlar da yer almaktadır. Bu çeşitlilik, modern kadının romantik veya rock fark etmeksizin tarzının farklı yönlerini ifade etmesini ve her zaman ışıldamasını sağlıyor.

5 | 10
 
Swarovski

Swarovski rakipsiz bir kalite, el işçiliği ve yaratıcılık ürünü geniş bir portföy sunar. 1895 yılında Avusturya’da kurulan Swarovski, yüksek kaliteli kristal, gerçek değerli taş ve yapay taşın yanı sıra takı, aksesuar ve ışıklandırma gibi ürünlerin tasarımı, üretimi ve pazarlaması üzerinde çalışır. Bu yıl 121. yılını kutlayan ve beşinci nesil aile üyeleri tarafından yönetilen Swarovski Crystal Business, yaklaşık 170 ülkede 2.680’tan fazla mağazası, 26.000’in üzerinde çalışanı ve 2015 yılında elde ettiği 2.6 milyar Avro ciro ile tüm dünyaya erişen küresel bir işletmedir.

Swarovski Crystal Business, kardeş şirketleri Swarovski Optik (optik cihazlar) ve Tyrolit (kesme ve şekillendirme makineleri) ile birlikte Swarovski Group’u oluşturmaktadır. Group 2015 yılında 3.37 milyar Avro ciro elde etmiş ve 30.000’in üzerinde kişiye istihdam olanağı sağlamıştır. Şirketin kurucusu Daniel Swarovski’nin yardımsever ruhunu onurlandırmak üzere 2012 yılında Swarovski Foundation kurulmuştur. 

6 | 10
 
Fiyat bilgisi: Koleksiyonda tek ürünün fiyatı 259 TL iken iki ve daha fazla ürün için özel bir teklif sunuluyor. İlk ürünle birlikte alınan ikinci ürün 210 TL, 3 ve sonrası ürün ise 180 TL olarak satışa sunulacak.

7 | 10
 

8 | 10
 


9 | 10
 

10 | 10
 

 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X