Yeni Yıla Renkli Girin

Emin adımlarla yılın son ayına giderken, hepimizin aklından geçen tek şey; yılbaşı! 

1 | 6
 
Modern Noel Ağacı
Modern Noel Ağacı
Çoğunlukla evde olduğumuz bir yılı geride bırakmak üzereyiz. Bu yıl giderken arkasından üzülmek yerine, yeni yılı büyük bir coşkuyla karşılamak tercihimiz! Peki yeni yıla uygun manikür trendlerini incelemeye ne dersiniz?

İster maksimalist ister minimalist tarzda olsun, manikür bizim için çok önemli! Neredeyse her hafta kararsızlık denizinde yüzerek seçtiğimiz modeller bizi haftanın yıldızı yapmaya yetiyor. Bizim için çok da parlak bir yıl olmayan 2021 yılının neredeyse son ayına gelince tabii ki tırnaklarımız da yılbaşına ayak uydurmalı! Noel baba şapkaları, şeker kamışları, bebek penguenler… Noel’e özel hazırladığımız manikür ilhamlarını incelemek için okumaya devam edin!

Modern Noel Ağacı
Yılbaşının sembolü yeşil çam ağaçlarından sıkıldıysanız, minik altın yıldızların eşlik ettiği zikzak motifler bu yıla veda ederken favoriniz olabilir!

Görsel: @beautyspace_charlotte

2 | 6
 
Lunapark Misali
Lunapark Misali
Lunapark Misali
Kırmızı ve yeşil zemin üzerine parıldayan altın vurgulu kar taneleri yeni yıla ışıltılı girmenize olanak sağlayabilir. Lunaparkın eğlencesine benzettiğimiz bu model, biraz eğlence arıyorsanız tam size göre!

Görsel: @nails.bykathryn


3 | 6
 
Altın Pullar
Altın Pullar
Altın Pullar
Altın pullar ile tırnaklarınız aracılığıyla ihtişamlı bir görünüme kavuşmak, yılbaşının görkemi düşünüldüğünde mantıklı bir hareket olabilir.

Görsel: @beautybarr94

4 | 6
 
Işıltılı Kenarlar
Işıltılı Kenarlar
Işıltılı Kenarlar
Hayatımızın her alanında bolca yer verdiğimiz ışıltılar, yuvarlak tırnak görünümünüzü kare kenarlarla yeni bir görünüme kucak açmanızı öneriyor.

Görsel: @aimeestokesbeauty

5 | 6
 
Yeni Yıla Renkli Girin
Yeni Yıla Renkli Girin
Penguenler
Bizim açık ara favorimiz penguen modelli manikür oldu. Noel baba şapkasıyla taçlandırılmış bebek penguenlerden daha tatlı ne olabilir?

Görsel: @thehangedit

6 | 6
 
Ren Geyikleri
Ren Geyikleri
Ren Geyikleri
Yılbaşının simgesi haline gelen Ren Geyikleri, peluş montunuzla olağanüstü bir uyum sağlayabilir!

Görsel: @sel_unni

 

 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X