Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Yıldızlar 72. Cannes Film Festivali'nde Bvlgari Mücevherleriyle Göz Kamaştırdı

Selena Gomez'den Carla Bruni'ye birçok ünlü isim Bvlgari aksesuarlar tercih etti. 

1 | 4
 
Carla Bruni
Carla Bruni
Carla Bruni Ladj Ly’s Les Miserables gösteriminde yeni High Jewelery Cinemagia Koleksiyonu’ndan küpeleri, High Jewelery Serpenti kolyesi ve bileklikleri ve  Serpenti Seduttori yüzüğüyle göz kamaştırdı. 

2 | 4
 
Nieves Álvarez
Nieves Álvarez
İspanyol marka elçisi Nieves Álvarez’in Jim Jarmusch’un The Dead Don't Die dünya prömiyerinde tercihi Bulgari oldu. High Jewellery Wild Pop yüzüğü, High Jewellery Parentesi yüzüğü, High Jewellery Serpenti bilekliği ve görünümünü tamamlayan Divas’ Dream küpeleriyle ışıldadı. 


3 | 4
 
Nieves Álvarez
Nieves Álvarez
Nieves Álvarez yine Ladj Ly’s Les Miserables gösteriminde High Jewelry Serpenti küpeleri, yüzüğü ve Divas’ Dream bilekliğiyle ışıldadı. 

4 | 4
 
Selena Gomez
Selena Gomez
Ödüllü şarkıcı ve oyuncu Selena Gomez (IG: 150M) 72. Kan Film Festivali açılış seremonisi kapsamında gerçekleştirilen Jim Jarmusch’in The Dead Don't Die dünya prömiyerinde Bulgari High Jewelery Cinemagia kolye ve yüzüğüyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Görünümünü ise yine High Jewelery küpeleriyle tamamladı.

 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X