Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Zamanla Yarışanlar için Makyaj Tüyoları

Makyajınıza minimum zaman ayırarak bakımlı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Yoğun temponuzda hayatınızı kurtaracak bakım tüyolarını sizin için derledik. 

1 | 5
 
​Fondöten Aşamasını Geçin
​Fondöten Aşamasını Geçin
Önemli bir davete gitmiyorsanız, fondöten aşamasını geçin. Uygulaması çok daha kolay olan BB krem veya renkli bir nemlendirici kullanın. Bu size zaman kazandıracaktır. Bu ürünleri cildinize doğrudan uygulayarak cildinizin renk tonunu eşitleyebilirsiniz.
 

2 | 5
 
Basit Bir Göz Makyajını Tercih Edin
Basit Bir Göz Makyajını Tercih Edin
Gözlerinizi vurgulamak için kuyruklu bir eyeliner ile uğraşacak vaktiniz yoksa, net ve keskin bir göz makyajı yerine buğulu bir göz makyajını tercih edin, böylece göz makyajı fazla zamanınızı almayacaktır. Kirpik diplerinizin belirginleşmesini istiyorsanız bir göz kalemi ve fırça yeterli olacaktır. Gözünüze sürdüğünüz göz kalemini bir fırça yardımı ile dağıtarak buğulu bir görünüm yakalayabilirsiniz.
 


3 | 5
 
Krem Formunda Ürünler Kullanın
Krem Formunda Ürünler Kullanın
Toz ürünleri fırça ile uygulamak zamanınızı alır. Özellikle allık ve aydınlatıcı gibi makyaj ürünlerinin krem formda olanlarını tercih ederek hem zaman kazanıp hem de kendinize uygulama rahatlığı sağlayabilirsiniz. Krem allığı elmacık kemiklerinize, aydınlatıcıyı da yüzünüzde aydınlatmak istediğiniz bölgelere parmaklarınızla kolayca uygulayabilirsiniz.

4 | 5
 
Açık Renk Ruj Sürün
Açık Renk Ruj Sürün
Koyu renkli makyaj ürünleri kolay kolay hata kaldırmaz. Risk almamak için açık ve nude tonlarda rujlar kullanarak makyajınızı kolayca tamamlayabilirsiniz. Böylece saatlerce hata düzeltmek zorunda kalmazsınız.
 

5 | 5
 
Kaş Kalemi Kullanın
Kaş Kalemi Kullanın
Eğer kaşlarınızın rengi açıksa, belirginleştirmek için kaş kaleminden ya da kaş jelinden yardım alın. Hem kaşlarınızı doldurmak için zaman kaybetmeniz gerekmez, hem de onları sabitlemiş olursunuz ve gün içerisinde problem yaşamazsınız.
 

 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X